Προς το περιεχόμενο

John Petrucci (Lost Without You) by Dimis75


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xαιρομαι που τελικα καταλαβες οτι δεν ηταν μομφη σ εσένα και στο παιξιμο σου γενικά...άλλωστε δες και το σχόλιο μου στο ΕΜPTY ROOMS που ανέβασες και θα καταλάβεις....τα υπόλοιπα ειναι για τους υπόλοιπους που έπιασαν το υπονοούμενο...χαιρετώ ΣΠΥΡΟΣ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Σπύρο συγνώμη αν φάνηκα πολύ επιθετικός αλλά όπως είπα και πρίν σε πρώτη ανάγνωση το πήρα λίγο στραβά.

Ισως τελικά δεν έπρεπε.Λάθος μου οκ.Η παρεξήγηση λήγει εδώ.

Να'σαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα  :D συγγνωμη φιλε μου που γελαω αλλα ειναι οντως λιγο περιεργο το κλιπακι,παραειναι ολοιδιο με το Cd.Δηλαδη εντελως μα εντελως   :D

Anyway δεν λεω οτι δεν μπορει καποιος να παιξει ολα τα λικς καρφι,ισα ισα,αλλα ο ηχος,το στουντιακο κομπρεσσαρισμα κ η αψεγαδιαστη πολυ προσεγμενη κοψε ραψε παραγωγη σε κανει απλα να αναρωτιεσαι?

 

Να'σαι καλα παντως. :)

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ο ήχος του petrucci είναι αρκετά διαφορετικός! μην τρελαθούμε τώρα! και δεν είναι και το πιο δύσκολο κομμάτι για να βγάλει κανείς τις φράσεις του! ούτε το παίξιμο είναι ολόιδιο! το είχα το κομμάτι κανα χρόνο στο mp3 μου και το έχω λιώσει! μια χαρά φίλε DIMI75! πολύ καλή απόδοση του κομματιού!

 

(υ.γ. δεν καταλαβαίνω γιατί να μην είναι mp3.. εδώ οι ίδιοι οι διάσημοι κιθαρίστες κόβουν και ράβουν στο studio.. δεν χρειάζεται το κομμάτι να είναι one take solo για να καταλάβεις αν ο άλλος παίζει καλά η όχι..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ήχος του petrucci είναι αρκετά διαφορετικός! μην τρελαθούμε τώρα! και δεν είναι και το πιο δύσκολο κομμάτι για να βγάλει κανείς τις φράσεις του! ούτε το παίξιμο είναι ολόιδιο! το είχα το κομμάτι κανα χρόνο στο mp3 μου και το έχω λιώσει! μια χαρά φίλε DIMI75! πολύ καλή απόδοση του κομματιού!

 

(υ.γ. δεν καταλαβαίνω γιατί να μην είναι mp3.. εδώ οι ίδιοι οι διάσημοι κιθαρίστες κόβουν και ράβουν στο studio.. δεν χρειάζεται το κομμάτι να είναι one take solo για να καταλάβεις αν ο άλλος παίζει καλά η όχι..)

Αυτό λέω κι εγώ.Μού έκανε εντύπωση που έγινε τόσος ντόρος για το κομμάτι που στην τελική δεν είναι απο τα ιδιαίτερα δύσκολα και απο τη στιγμή που υπάρχει και το original tab book τα πράγματα είναι ακόμα πιο εύκολα.Δεν καταλαβάνω τα κριτήρια μερικών και τι θεωρούν εύκολο η δύσκολο.

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου για τα καλά σου λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου