Προς το περιεχόμενο

πως κανω export video στο nuendo?


marilazi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω στο nuendo ενα βιντεο και τον ηχο (2 τρακς )εχω βαλει κανονικα τον αριστερο marker  στην αρχη και τον δεξι sto telos . πως κανω export αυτο που βλεπω (σε μορφη βιντεο)???

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω στο nuendo ενα βιντεο και τον ηχο (2 τρακς )εχω βαλει κανονικα τον αριστερο marker  στην αρχη και τον δεξι sto telos . πως κανω export αυτο που βλεπω (σε μορφη βιντεο)???

 

Καλησπερα!Απ'οσο γνωριζω το Nuendo δε μπορει να κανει export video(ειναι αλλωστε audio editor).Υπαρχει ενας τροπος ομως που ισως σε βοηθησει.

Κανε export το audio τμημα της δουλειας σου στο format που θες.Επειτα,απο τα menu της μπαρας επανω(δε θυμαμαι σε ποιο ακριβως ειναι),βρες την εντολη "attach audio to video"(η καπως ετσι)& επελεξε τ'αρχεια σου.Ουσιαστικα θ'αντικαταστησει το υπαρχον αρχειο μουσικης(εφ'οσον υπαρχει)με το δικο σου audio track.Τσεκαρε το & πες μου αν δουλεψε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου