Προς το περιεχόμενο

Βιντεο συμμετοχης στο Guitar Idol 2009


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους..

Λοιπον..Για οσους δεν γνωριζουν τι ειναι το guitar idol να αναφερω πως ειναι ενας online διαγωνισμος στον οποιο το τελικο μερος γινεται στην Αγγλια και υπαρχουν επαθλα για αρκετους φιναλιστ οπως μουσικα οργανα κλπ η ακομα και μια εμφανιση με τον Steve Vai για τον μεγαλο νικητη..

Ο λογος που τα αναφερω ολα αυτα ειναι διοτι ισως να ενδιαφερεται καποιος απο εδω να συμμετεχει μια και υπαρχει ακομη χρονος..

Περισσοτερες πληροφοριες μπορειτε να διαβασετε οσοι θελετε στο www.guitaridol.tv

 

Η δικη μου συμμετοχη ειναι με ενα κομματι απο το προσωπικο αλμπουμ που ετοιμαζω και ονομαζεται "Veriginous Motion"..

Να πω πως αν και συνηθως ειμαι του μελωδικου παιξιματος τελευταια,αποφασισα να συμμετεχω με ενα απο τα λιγα και περισσοτερο τεχνικα κομματια του δισκου..

Μπορειτε να δειτε το κλιπ εδω http://www.guitaridol.tv/heat_3/entry/vertiginous_motion

Δεν μου πολυαρεσει να "ψαρευω" ψηφους αλλα οσοι εχουν την καλη διαθεση μπορουν να με ψηφισουν μεσω του παραπανω λινκ..

Ο λογος που κανω ποστ το κομματι εδω ειναι περισσοτερο για να παρω γνωμες σχετικα με το κομματι και το παικτικο τμημα καθεαυτο μια και θα καταληξει στο cd ανεξαρτητα με το τι θα γινει στον διαγωνισμο..

Επισης οποιος ενδιαφερεται μπορει να ακουσει καποια ακομα κομματια σε audio μορφη σε αυτο το λινκ http://www.musicv2.com/artist/alexflouros

 

Ολες οι αποψεις,καλες και κακες ειναι σεβαστες και καλοδεχουμενες οπως και οι υποδειξεις σας..

Ευχαριστω..

Alex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε μου! Το κομμάτι είναι πολύ ωραίο!  :D :D

 

Satriani κ Petrucci ακούω σαν επιρροές κ αυτό για μένα είναι μόνο θετικό (άλλοι θα σου πουν το αντίθετο)... Όπως κ να χει εγώ την ψήφο μου θα την ρίξω. Καλή τύχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκπληκτικό παίξιμο!!Σε ξέρω φυσικά μέσω fragile vastness,οπότε ήξερα τί να περιμένω.. ;)

Και φυσικά για άλλη μια φορά έδειξες πως έχεις τα standards για guitar idol,άσχετα με το τελικό αποτέλεσμα..

Count my vote 2!!

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ παιδια για τον χρονο και τα σχολια σας..

Αν εχετε τυχον αποριες η ερωτησεις,ρωτατε ελευθερα..

Να'στε καλα..

Alex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου