Προς το περιεχόμενο

Ποιός είναι ο Παραγωγός του...


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από 20 περίπου χρόνια ξανάκουσα ένα ξεχασμένο δίσκο στη δισκοθήκη μου. Με έκπληξη μου ανακάλυψα ότι παραγωγή είχε κάνει ο ....... ...... που έπαιξε τεράστιο ρόλο στην πορεία της μουσικής. Το όνομά του έχει ξανασυζητηθεί εδώ εκτεταμένα. Το θέμα είναι όμως ότι εδώ κάνει παραγωγή σ΄ένα είδος μουσικής που δεν είχε και μεγάλη σχέση με την μέχρι τότε πορεία του. Αυτό αποδεικνύει ότι ήταν τεράστιο ανοιχτό μυαλό γι΄αυτό και οι καλλιτέχνες που ήθελαν να τους κάνει παραγωγή σχημάτιζαν μεγάλη waiting list. Aπευθύνομαι στις παλιοκαραβάνες ν΄ανακαλύψουν από τη φωτογραφία του οπισθοφύλλου για ποιόν κύριο γράφω. Είναι ο καθήμενος στη μέση.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mahavishnu - Apocalypse ????? Τι πας και ακούς ρε συ..... Πωωωωωωωωωωωωωω................

 

Edit: Περάσαν τα χρόνια γαμώτη...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εσύ μου το θύμησες... Αν δεν έλεγες για τον GM σιγά μη θυμόμουν πως ήταν ο Τζόνης νέος... Αν και τέτοια φάτσα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο και στους δυο σας. Είστε ΑΑΑ΄΄΄. Μας έκανε η Cosmote να κάνουμε βουτιές στις δισκοθήκες μας. Πάλι καλά, να ξαναθυμηθούμε αριστουργήματα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου