Προς το περιεχόμενο

Για κοιτάξτε αυτή τη συλλογή ενισχυτών!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

τι εχει το παλικαρι.....  :o :o :o

 

http://soniccircus.com/site/amps/all/index.html

 

ειναι και προς πωληση... αναρωτιεμαι αν πουλαει αυτα τι κραταει....??

 

με $146,750 τα παιρνεις ολα .. ελπιζω να μη το δει ο ffmakis αυτο το thread  ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να μη το δει ο ffmakis αυτο το thread  ;D

Το είδα.... αλλά μετά τον C.A.E, ο μοναδικός ενισχυτής που θα αγόραζα είναι ο Fender deluxe 60's,όταν τελειώσει η οικονομική κρίση  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50's Mακη μου 50's :)

 

και υπαρχουν δεκαδες κλωνοι του σε εκπληκτικες τιμες εκει εξω ;) οποτε δεν χρειαζεται να ξοδεψεις μια περιουσια ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ηταν στην Αγγλια ο τυπος θα το σκεφτομουν αρκετα να του κανω καμια προσφορα για τον silvertone 1482 ή για κανενα περιεργο μικρουλη (λενε μονο σε lots αλλα κατι μου λεει σε λιγο θα αρχισουν να φευγουν και ενας ενας). Αλλα ειναι Αμερικη, πραγμα που εξηγει και την απουσια Hiwatt, Sound City, WEM, Selmer κλπ (ειναι και απο τους αγαπημενους μου αυτοι).

 

Εντυπωσιακοτατη συλλογη nevertheless και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι με offer μπορεις να τσιμπησεις οτι θες σε αναλογικα χαμηλη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακοτατη συλλογη nevertheless και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι με offer μπορεις να τσιμπησεις οτι θες σε αναλογικα χαμηλη τιμη.

 

Για άλλη μια φορά σωστός ο odis13, θέλουμε αναλογικά χαμηλές τιμές. Άμα είναι και p2p ακόμα καλύτερα :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου