Προς το περιεχόμενο

Πλακώσανε οι συναυλίες!


klimis92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μη κανονίσεις διακοπές για τέλος Ιουλίου. Trust me. ;D

 

Be sure! ;)

 

Εγώ νομίζω (ναι, θα 'θελα...) πως θα δούμε Faith No More....:)

 

MAKAPI!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά το Σάββατο έπαιξε στο Αν ο Omar Rodriguez Lopez, o κιθαρίστας και αρχηγός των Mars Volta, με το side project του, που περιλαμβάνει τον ντραμερ των Mars Volta, τον μπασίστα των Mars Volta, μια μεξικάνα τραγουδίστρια (κοπέλα του Omar) που τυχαίνει να έχει πάρει και ένα grammy και κάτι εξίσου άσχετους πληκτράδες.

 

Το πήρε χαμπάρι κανείς?

 

ΥΓ: Φέρτε ρε τους Faith No More να τους δωσουμε τα λεφτά μας.

 

σαυτους ειναι ακομα ο σαλταρισμενος ο Paaton?

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν μέχρι τώρα, απλά επανενώθηκε το γκρουπ μετά την διάλυσή τους στα τέλη των 90's και τωρα ετοιμαζονται για περιοδεια ξανά!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που κανείς δεν έχει λιώσει που θα έρθουν οι Mastodon. Μαλλον κανείς δεν άκουσε το καινουριο τους cd (Λογικό αφού ..βγαίνει ουσιαστικά 23 μαρτίου) και το οποίο ήδη στους κύκλους του Progressive / metal θεωρείτε από τα μεγαλύτερα επιτεύγματα ever.

Ο χρόνος θα δείξει. Εγώ έχω μείνει άναυδος μεχρι στιγμής.

 

Crack the Skye λέγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι Mastodon βγάλανε το νέο album στο myspace τους, οπότε παίζει ήδη free and legal. Όντως είναι εκπληκτικό. Δυστυχώς, τους έχω δει τρεις φορές και δεν τους έχω πετύχει σε καλή βραδιά ακόμα, ενώ είναι σίγουρα καλοί παίχτες (ειδικά ο drummer). Ίσως ο ήχος, ίσως τα φωνητικά, ίσως τα άστρα αλλά δεν... Απ'την άλλη οι Slipknot εγγυημένα τα σπάνε, ακόμα και καφράκος να μην είσαι, αξίζει να τους δεις.

 

Φέρτε τον Patton να τρελαθούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που κανείς δεν έχει λιώσει που θα έρθουν οι Mastodon. Μαλλον κανείς δεν άκουσε το καινουριο τους cd (Λογικό αφού ..βγαίνει ουσιαστικά 23 μαρτίου) και το οποίο ήδη στους κύκλους του Progressive / metal θεωρείτε από τα μεγαλύτερα επιτεύγματα ever.

Ο χρόνος θα δείξει. Εγώ έχω μείνει άναυδος μεχρι στιγμής.

 

Crack the Skye λέγεται.

Έχει "βγεί" εδώ και καιρό :P

 

Η αλήθεια είναι πώς όσο το άκουσα, δεν μου είπε και τίποτα.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που κανείς δεν έχει λιώσει που θα έρθουν οι Mastodon. Μαλλον κανείς δεν άκουσε το καινουριο τους cd (Λογικό αφού ..βγαίνει ουσιαστικά 23 μαρτίου) και το οποίο ήδη στους κύκλους του Progressive / metal θεωρείτε από τα μεγαλύτερα επιτεύγματα ever.

Ο χρόνος θα δείξει. Εγώ έχω μείνει άναυδος μεχρι στιγμής.

 

Crack the Skye λέγεται.

 

To Leviathan πιστέυω ήταν καλύτερο!Τουλάχιστον εμένα με έκανε να το ακούσω και 3η φορά! ;D

 

Καλύτερα να φέρνανε Machine Head!  8)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου