Προς το περιεχόμενο

Δασμοί και μεταφορικά από Γερμανία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια και οι περισσότεροι εδώ μέσα από ότι κατάλαβα είμαστε Τhomανιακοί :) παιδιά μην ξεχνάτε να τους υπενθυμίζετε κάθε φορά που έρχεστε σε επαφή μαζί τους την αναγκαιότητα ελληνικού site. Εγώ ήδη έχω στείλει δύο email σε Gary Siren (ανώτερο στέλεχος στις διεθνείς πωλήσεις) αλλά και στον ίδιο τον Hans Thomann, επισημαίνοντας την επιθυμία μας αυτή αλλά και εγκωμιάζοντας την εξυπηρέτηση του δικού μας

Γιώργου. (Να μην το ανεβάσουμε λίγο το δικό μας το παληκάρι? :) ).

Να και ένα quiz, χε! χε! χε! 8) , ακόμα ένας έλληνας δουλεύει μέσα στο Τhomann εδώ και πολύ καιρό (ίσως περισσότερο από τον Γιώργο). Όχι όμως στις διεθνείς πωλήσεις, αλλά στο τμήμα αποστολών. Βρείτε όνομα και φωτογραφία του. Για να βοηθήσω, θα πρέπει να τρέξετε το γερμανικό site. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ouzocork.jpg

 

Στην υγεία του George Angolopoulou! Σήμερα ολοκλήρωσα άλλη μια παραγγελία και για ακόμα μια φορά με "έστειλε" με την άψογη εξυπηρέτηση του! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμουν σε κέντρο απεξάρτησης internet! :D

Διακοπές, διακοπές διακοπές!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και ένα quiz' date=' χε! χε! χε! 8) , ακόμα ένας έλληνας δουλεύει μέσα στο Τhomann εδώ και πολύ καιρό (ίσως περισσότερο από τον Γιώργο). Όχι όμως στις διεθνείς πωλήσεις, αλλά στο τμήμα αποστολών. Βρείτε όνομα και φωτογραφία του.[/quote']

 

Evangelos Fitros

354-60.jpg

 

:D:D:D

ΤΙ ΚΕΡΔΙΖΩ???

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και ένα quiz' date=' χε! χε! χε! 8) , ακόμα ένας έλληνας δουλεύει μέσα στο Τhomann εδώ και πολύ καιρό (ίσως περισσότερο από τον Γιώργο). Όχι όμως στις διεθνείς πωλήσεις, αλλά στο τμήμα αποστολών. Βρείτε όνομα και φωτογραφία του.[/quote']

 

Evangelos Fitros

354-60.jpg

 

:D:D:D

ΤΙ ΚΕΡΔΙΖΩ???

 

διαλεξε οτι θες απο τα παρακατω εικονιζομενα!! :lol:

 

10179481.s.jpg?ch=1&rr=06:59:41

 

ετσι κι αλλοιως ολα κινεζοκορεάτικα ειναι!! 8O

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να διαλεξει οτι θελει ο ηλιας,αλλα δεξια ο fenderακος ειναι πια δικος μου και θα πρεπει να ρωτησει εμεναem.icon.bigsmile.png

αχ τι κουκλα αυτη η tele...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα! χα! :) Παιδιά πάλι μου φτιάξατε την μέρα. Δεν γράφω συχνά αλλά κάθε μέρα μπαίνω στο noiz και διαβάζω τις δημοσιεύσεις, και είτε μορφώνομαι για μουσικά θέματα και απορίες που τυχαίνει να έχω και εγώ, είτε μου φτιάχνετε το κέφι με τις συζητήσεις. Να είστε πάντα καλά. 8)

 

Λοιπόν σήμερα πήρα τηλεφώνημα από το Thomann και με πληροφορήσανε ότι απο την τελευταία παραγγελία μου (κιθάρα) δεν μου είχανε στείλει δύο επιπλέον αντικείμενα. Το τρέμολο της, το οποίο ομολογώ δεν μου έλειψε ιδιαίτερα μια και δεν το πολυχρησιμοποιώ,άλλωστε θεώρησα ότι μπορεί να είναι εξτρά, και ένα καλώδιο Υ, γιατί λόγω του ότι έχει piezo στη γέφυρα βγάζει από stereo jack, δύο μονά, ένα με σήμα από τους μαγνήτες και ένα με σήμα από το piezo. Και φυσικά θα τα στείλουν αμέσως με δικά τους έξοδα αποστολής.

Κοίτα τι πάνε και ψάχνουν οι άνθρωποι ακόμα και μετά την πώληση προιόντων τους!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου