Προς το περιεχόμενο

Ψηλος (Μελαχρινος...) ψαχνει για ζώνη κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη ειμαι κ εγω σχεδων 2 μετρα ειχα το ιδιο προβλημα!

 

πηρα μια δερματινη ζωνη για κιθαρα κ μια παλια του πατερα μου πηγα στν τσαγκαρη κ μου εκανε μια πατεντα κ τωρα μπορω να γινω κ jimmy page αμαλαχει!  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ τωρα μπορω να γινω κ jimmy page αμαλαχει!  ;D

Πρέπει να σπάσεις και δυο τρία δάχτυλα για να πιάσεις τον ήχο... :P

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να σπάσεις και δυο τρία δάχτυλα για να πιάσεις τον ήχο... :P

 

εισαι κακος  :P χαχαχαχαχαχαχα

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλατε καθωτι ψηλος και εγω αν και δεν παιζω τοσο χαμηλα αγορασα απο τον κοντοσταυλακη στην ακαδημιας μια δερματινη ανατομικη ζωνη μαρκας DR οποτε τσεκαρε και εκει αν του εχει μεινει κατι. Μαλιστα ο ιδιος ο καταστηματαρχης μου ανεφερε οτι φερνει μεγαλες γιατι πολυ παιζουν με την κιθαρα πολυ χαμηλα και του ζητανε συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν παιζω με την κιθαρα ''γραβατα'',λαβετε υπ οψιν σας οι επιδοξοι Jimmy Page οτι η σωστη θεση της κιθαρας πανω στο σωμα εκτος απο το να μην παθει κανεις ζημια στο περικαρπιο,βοηθαει και να μην φορεσεις και καμια αλλη (πραγματικα ανατομικη αυτη τη φορα) ζωνη για τη μεση... ;)

Κατα τα αλλα η αληθεια ειναι οτι η κιθαρα στα γονατα ειναι πιο ντε λα μαγκεν  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου