Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με συνδεσμολογία


Betty The Raccoon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις αγόρασα μια ASUS K8v SE DELUXE Socket 754 και έναν SEMPRON 2.8GHZ(754) και ενώ τα έχω συνδέσει όλα συμφωνα με το manual η οθόνη δεν ανοίγει :? Μήπως παίζει αυμβατότητα με τον επεξεργαστή;(είναι ίδιο socket όμως)Βέβαια το manual δεν αναφέρει παρά μόνο για χρήση με Athlon64

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάτα γερά την κάρτα γραφικών στην θύρα.. είναι πρόβλημα κάρτας γραφικών....

 

πρώτα ενεργοποιείται η κάρτα σε ένα boot υπολογιστή και μετα όλες οι άλλες συσκευές...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εξης παραδοξο που σου συμβαινει μπορει να οφειλεται κ στις μνημες.ξανατοποθετησε τις μνημες σου.αν ο υπολογιστης σου δινει εκκινηση κ η οθονη δεν αποκρινεται ελεγξε τις συνδεσεις αν εχουν γινει καλα ...κοινως αν κουμπωσαν καλα

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Janick από το site της Asus, δεν φαίνεται το motherboard που πήρες να υποστηρίζει την CPU που έχεις. Δεν υπάρχει περίπτωση να ανάψει ο υπολογιστής.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελικά ήταν πρόβλημα της μνήμης δοκίμασα διαφορους συνδιασμους απο τις διαθέσιμες που έχω και πέτυχα τον σωστό.Μια μνήμη μου ήταν ελατωματική.Eyeprotocol ο υπολογιστής άναψε τελικά απο αυτόν postάρω τώρα :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ε; Χμμμμ.... Εσύ λες ότι έχεις Sempon. Η Asus λέει ότι αυτό δεν παίζει με το συγκεκριμένο motherboard. Εσύ λες ότι το ίδιο αναφέρει το manual. Εγώ λέω ότι αποκλείεται να ανάψει. Εσύ μετά λες ότι άναψε και παίζει μία χαρά.

 

Να επέμβει η Λίτσα Πατέρα;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν στο κουτί έγραφε Sempron και η εταιρία μπερδεύτικε και έβαλε Athlon64 τι να πώ η ουσία είναι ότι ο υπολογιστής δουλεύει κανονικότατα.Απο τι στιγμή που είναι το ίδιο socket δεν θα υπήρχε όμως πρόβλημα ε;τι λες;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου