Προς το περιεχόμενο

Ηρθε ηρθε!!!squier tele classic vibe!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παντως εχει πολυ ωραιο σκασιμο εχω παθει πλακα...μου αρεσε πιο πολυ και απο στρατ...και να πω μια βλασφημια σε χεντριξιες μου καθοταν πιο καλα στο αυτι ο νεκ μαγητης και απο στρατ...τωρα θα με φανε ολοι...κατι μου λεει οτι θα γινω τελεκαστερακιας....αργησα πολυ...

 

Πρόσφατα αντάλλαξα προσωρινά τη us std strat μου με μια ΜΙΜ std tele (περίπου τα μισά λεφτά).

 

το σκάσιμο της δεν παίζεται... γιατί δε μου είπε κάποιος για τις τέλε όταν ήμουν μικρός  :'(

σε σχέση με την τελε στη στρaτ νομίζεις ότι δεν παίζουν τα καντίνια  :-\

και ο ήχος στη ενδιάμεση θέση δεν υπάρχει στη στρατ.

 

Και όταν παίζω το περπλ χέιζ ακούγεται σούπερ.

 

(δεν ξέρω τι έκανε ο τζιμι...)

 

συν ότι βγάζει πιο έυκολα τζαζοήχο

 

για καντρι δε συζητάμε

 

Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν, στον εαυτό μου τα λέω. Σκέφτομαι να δώσω τη στρατ και να πάρω μια cort σκλαφάκι και μα τσέχα :) Για squier δεν είχα σκεφτεί, αλλά με ψήνετε σιγά σιγά. Πριν καμια 15αριά χρόνια είχα παίξει με καμια δυο αλλά δε μου αρέσαν. Έχουν φτιάξει; χαλάσει; οι ίδιες;

 

Σχετικά με το κούρδισμα εμένα μου σκαλώνει η χορδή ανάμεσα στο string tree και το nut. Πολύ μ@λ@κία το string tree, απαράδεκτο για bend. Καμιά ιδέα κανείς;

 

 

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου