Προς το περιεχόμενο

Οι μικρες μου Τσεχες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ότι κατάλαβα, στον τσέχο φτιάχτηκε (μάλλον εργολαβία από τον γερμανό bach που έχει εξαφανιστεί) και το νέο μου γαλάζιο μπάσο. Παίζει ΠΑΡΑ μα ΠΑΡΑ πολύ καλά. Τα ηλεκτρικά είναι τα κλασικά μικροσκοπικά ποτεσιόμετρα, αλλά ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ. Η αλλαγή με ποιοτικά cts κλπ υπολογίζεται γύρω στο 15άρι-20άρι ευρώ (και πολλά λέω) αλλά για την ώρα είναι οκ.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η κατασκευη ειναι αψεγαδιαστη , το hardwear και τα ηλεκτρικα ειναι τυπικα ...Κινεζικα , xωρις  ομως να εχουν παρουσιασει το παραμικρο προβλημα .  Το σωμα και το μπρατσο  ειναι απο 1 κομματι  ξυλο  και το φινιρισμα ειναι πολυ

καλο  . Το μπρατσο ειναι στυλ wide thin PRS , αλλα πιο λεπτο και θελει ....λιγο φροντιδα...

Παντως μετα απο ενα τριψιματακι στα ταστα και στο πλαι .....εγινε μια χαρα .

Προσοχη το neck pocket ειναι φαρδυτερο απο fender και δεν ταιριαζουν αλλα μπρατσα (τουλαχιστον στην strat) .

Kατα την αποψη μου , στα 190€ που στοιχισε ,μαζι με τα μεταφορικα , ειναι τρελλο deal και δεν εχει καμμια σχεση με αλλα αντιστοιχα προιοντα απωανατολικης κατασκευης .

Το οργανο οχι μονο παιζει ,οπως ειναι , αλλα αξιζει και αναβαθμισης ..

 

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SPALTED!

 

SPALTED ο ρεζίλης ο άντρας!

 

 

Φέρτες να γελάσουμε. Απόψε.

 

Είσαι τυχερός που έχω baby sitting (αν και σκέφτομαι σοβαρά να τα φέρω μαζί μου) αλλιώς θα σου φερνα το δικό μου το spalted και θα σου κοβόταν το γέλιο.

Αντε, γιατί μαγκέψανε και οι κοκακόλες και ρεύονται μόνες τους  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν ερθεις , θα σου φερω LP με Ρ90  ;D

Είστε ένα μάτσο βδεληροί άνθρωποι που θέλετε να χωρίζετε οικογένειες. Αυτό ξέρω γω.......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου