Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα με το popup του chat


Affectuoso31

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρνω την πρωτοβουλία υποθέτοντας πως οι περισσότεροι απο εμάς έχουμε winxp και χρησιμοποιούμε τον explorer ως browser για να επισκεφτούμε το site να γλιτώσω ίσως μερικούς απο την εφιαλτική ταλαιπωρία που τράβηξα προσπθώντας δυο μέρες τώρα να μπώ στο chat και να δημοσιεύσω κάποιοα topic κι εγώ εδώ.

Όσοι λοιπόν πήραν το service pack2 θα διαπίστωσαν ίσως πως τα popups τους λιγόστεψαν.Αυτό οφείλεται στο ότι το sp περιέχει και popup blocker το οποίο λειτουργεί " κατα συνείδηση"!! Ένα λοιπόν απο τα popup που μπλοκάρει -για κακή μου τύχη- είναι και το popup του site.....

Ο ευκολότερος τρόπος να επιτρέψετε γενικά σε ένα popup να σας ανοίξει είναι να κρατήσετε πατημένο το ctrl την στιγμή που προσπαθείτε να το ανοίξετε.

Για περισσότερες λεπτομέριες και πληροφορίες,

δείτε σχετικά

Εύχομαι να γλιτώσουν αρκετοί απο την ταλαιπωρία και το χαμένο χρόνο του να ψάχνουν τί στο καλό έπαθε ξαφνικά το chat και δεν μου ανοίγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Mozilla και το FireFox έχουν PopUp Blocker, οπότε ίσως χρειαστεί να ξε-μπλοκάρετε το Noiz.gr από το μενού τους.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου