Προς το περιεχόμενο

κιθαριστικο τηλεπαιχνιδι στην ιαπωνια


marilazi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τον καυμενο τον Ιαπωνα ,τοσο Αojiru που τον εχουν βαλει να πιει θα πεθανει 290 ετων.... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μαμω τα παιχνιδια, συνηθιζαμε να το κανουμε μεταξυ μας παλια αμα μαζευομασταν 2-3 φιλοι. Δυσκολια μου δημιουργουσε ο Νικος ο Εφεντακης που ειναι κι αυτος juke box κι ο Περλεπες οταν αρχιζαμε τα Deep PurploRainbow. Ωραιες εποχες

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα λίγο καραγκιοζιλίκι... :P

 

Δε θα με χάλαγε να το παίξω με την παρέα μου, αλλά όχι να βγαίνω στην τηλεόραση, και να προσπαθώ να δείξω πόσο γρήγορα αλωνίζω την ταστιέρα, ή πόσο Αojiru χωράει το στομάχι μου! ::)

 

Βέβαια, έχουμε ξαναπεί ότι σε ορισμένες άλλες κουλτούρες, μπορεί αυτό που σε εμάς φαντάζει γελοίο, να είναι πραγματικά πετυχημένο καλαμπούρι, οπότε πάω πάσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι δηλαδη ειναι να λεει ενας γκρουπ, ο αλλος κιθαριστα και ο αλλος να παιζει ριφ του, ή κατι τετοιο?

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να παίζεις σ αυτό το παιχνίδι με αντιπάλους τον gilbert και τον friedman,είναι σαν να κάνεις διαγωνισμό στα πέναλτι με τον Kaka και τον Henry... ;D ;D ;D

Που πας βρε καραμήτρο...? ;D ;D ;D

 

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι δηλαδη ειναι να λεει ενας γκρουπ, ο αλλος κιθαριστα και ο αλλος να παιζει ριφ του, ή κατι τετοιο?

 

Βασικά, παίζουν οι δυο τους, και ο εκάστοτε καλεσμένος πίνει να ξεχάσει... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου