Προς το περιεχόμενο

Οι μικρες μου Τσεχες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλοπαιχτες evris !!! ελπιζω να ακουγονται ετσι οπως φαινονται

(φτου ρε γμτ και πριν λιγο τελειωσα την low budget partcaster μου  :-\ :-\ :'( :'()

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

http://www.bachmusik.com/en/p101182/bach-bexp-mjbs/

 

 

 

δηλαδη αυτη κανει 187 ε??????????

 

 

 

γραφει απο κατω make your inquiry

 

 

τι εννοει???/

 

Kαι εμενα αυτη μου αρεσει.....αμα κανει και την μοντα να μ αλλαξει το headstock(να το κανει σαν του παπα-Hetfield  ;D ;D) και της περασει και EMG ψηνομαι αγρια....

 

Συμφωνα με το νομισμα εκει κανει 187 γιουρα...αυτο μου εβγαλε ενας μετατροπεας...

 

Το make your inquiry == αποκτηστε την...

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ιδεα πως λειτουργει το ολο συστημα, ο Evris που παρηγγειλε μονο 2, ακομα δεν μας ειπε ποσο πληρωσε...  Το θεμα μαλλον ειναι να μαζευτουν αρκετες παραγγελιες (οπως με το μπασο του Κωστα79) ωστε να μπουν στον κοπο να τα κατασκευσουν. Αν βγει μια τιμη στα 200-250 ευρω η αποστολη με 20-30 ευρω το οργανο, ειναι ψιλα γραμματα.

 

Η καθε κιθαρα κοστιζει οσο λεει το site τους. Τα μεταφορικα μου ηταν 38 (νομιζω) ευρω. Μια εκπτωση που μου εκαναν δεν ηταν λογω χοντρικης αγορας, οσο μη διαθεσιμοτητας καποιου αλλου πραγματος που ηθελα. Απο κει και περα οι ελληνικες τραπεζες δεν χρεωνουν κατι εξτρα για την πληρωμη. Η Τσεχια ενω δεν ειναι ζωνη ευρω ανηκει σε καποια ειδικη ευρωπαικη ζωνη που διεπεται απο ευεργετικες διατραπεζικες ευκολυνσεις αντιστοιχες με αυτες της ζωνης ευρω. Εγω πληρωσα μεσω τρ. Κυπρου, στο IBAN τους με προμηθεια 0.5 ευρω. Η διαδικασια παραγγελιας ειναι χειροκινητη... Κανεις παραγγελια συμπληρωνοντας την φορμα. Μετα σου στελνουν στο email σου ενα προ-τιμολογιο, μιλατε ισως και τηλεφωνικα/email-ικα για ο,τι διευκρινησεις και πληρωνεις καταθετοντας στον τραπεζικο λογαριασμο τους.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry φίλος αλλά οι κιθάρες σου δεν έχουν κουμπί??

 

Σε δουλέψανε!!?

:D :D

 

 

 

 

Το στομα σου ειναι μεγαλο σα το κουμπι σου φιλος. Μη με προκαλεις να ανακαλυψω αν εισαι και push pull.

 

REGARDS

 

ΛΑΚΗ

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry φίλος αλλά οι κιθάρες σου δεν έχουν κουμπί??

 

rrrocr.jpg

Σε δουλέψανε!!?

:D :D

 

 

 

 

Ανταπαντω και με υλικο. Take a look : Ακολουθει μαονι μαονενιο περηφανο και οχι σαν αυτο της φωτο σας με ξυλο απο τα δευτερα τα δεντρα, τα τσουρομαδημενα απο την την φωμοψη και τον εξωασκο.

 

y9.jpg

 

y3.jpg

 

 

 

 

Και για να μη μπερδευουμε και τους νεους χρηστες του forum: Για αλλη δουλεια ειναι το 4καναλο πομπινοφωνο ΑΚΑΙ η ο σοβιετικος δεκτης μεσαιων RADIOFONTEK52 (εκ των οποιων ειναι βγαλμενο το κουμπι) και για αλλη το μαονι! Εδω πχ φαινονται αληθινα τσεχικα κουμπια σε αληθινα μαονια και οχι μινιμαλιστικοι νεοτερισμοι και λοιπες αμερικανιες!

 

 

y1.jpg

 

 

 

Τζαστε τωρα στην τουαλετα να πουδραρετε τις μυτες σας κοριτσα, να μιλησουν οι αληθινοι αντρες λιγο μονοι τους.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καθε κιθαρα κοστιζει οσο λεει το site τους. Τα μεταφορικα μου ηταν 38 (νομιζω) ευρω. Μια εκπτωση που μου εκαναν δεν ηταν λογω χοντρικης αγορας, οσο μη διαθεσιμοτητας καποιου αλλου πραγματος που ηθελα. Απο κει και περα οι ελληνικες τραπεζες δεν χρεωνουν κατι εξτρα για την πληρωμη. Η Τσεχια ενω δεν ειναι ζωνη ευρω ανηκει σε καποια ειδικη ευρωπαικη ζωνη που διεπεται απο ευεργετικες διατραπεζικες ευκολυνσεις αντιστοιχες με αυτες της ζωνης ευρω. Εγω πληρωσα μεσω τρ. Κυπρου, στο IBAN τους με προμηθεια 0.5 ευρω. Η διαδικασια παραγγελιας ειναι χειροκινητη... Κανεις παραγγελια συμπληρωνοντας την φορμα. Μετα σου στελνουν στο email σου ενα προ-τιμολογιο, μιλατε ισως και τηλεφωνικα/email-ικα για ο,τι διευκρινησεις και πληρωνεις καταθετοντας στον τραπεζικο λογαριασμο τους.

Mαλιστα, οι δικες σου ηταν διαθεσιμες οταν εκανες την παραγγελια? Ηταν δηλαδη μοντελα της λιστας ή ζητησες κατι συγκεκριμενο και το εφτιαξαν απ την αρχη? Σε ποσο καιρο σου ηρθαν? Βλεπω οτι οι περισσοτερες δυστυχως ειναι sold out, τους εστειλα ενα mail οπου ουτε ο ιδιος δεν καταλαβα τι εγραψα  ::) ''Hello, i am interested in buying a guitar that is temporarily sold out, so i wonder what does this mean. Will i have to wait until a model becomes available or you will start producing it when you receive a specific amount of orders on this model? I am looking forward to your reply, thank you in advance.'' Συγγνωμη που σε ζαλιζω αλλα σε λιγες μερες εχω γενεθλια και... κατι πρεπει να μου παρω  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλιστα, οι δικες σου ηταν διαθεσιμες οταν εκανες την παραγγελια? Ηταν δηλαδη μοντελα της λιστας ή ζητησες κατι συγκεκριμενο και το εφτιαξαν απ την αρχη? Σε ποσο καιρο σου ηρθαν? Βλεπω οτι οι περισσοτερες δυστυχως ειναι sold out, τους εστειλα ενα mail οπου ουτε ο ιδιος δεν καταλαβα τι εγραψα  ::) ''Hello, i am interested in buying a guitar that is temporarily sold out, so i wonder what does this mean. Will i have to wait until a model becomes available or you will start producing it when you receive a specific amount of orders on this model? I am looking forward to your reply, thank you in advance.'' Συγγνωμη που σε ζαλιζω αλλα σε λιγες μερες εχω γενεθλια και... κατι πρεπει να μου παρω  ;)

 

Αν δεν ειναι ηδη διαθεσιμη στα υπαρχοντα μοντελα και ΔΕΝ την εχουν και στο showroom τους (εκθεση, showcase η οπως το λενε τελος παντων) τοτε δε νομιζω να παραγγελια 1 τεμαχιο απο αυτο που θες... Απο κει και περα ρωτα τον kwsta79 που νομιζω εκαναν αυτο ακριβως που λες... μαζεψανε μια επαρκη ποσοτητα παραγγελιων.

 

Οι δικες μου η μια ηταν μοντελο της λιστας διαθεσιμο και η αλλη ενω ηταν μοντελο της λιστας ηταν sold out (και επισης ηθελα ενα αλλο μπρατσο αντι το default της). Αυτη ομως υπηρχε ως σωμα στο showroom τους και σαν μπρατσο φανταζομαι ξηλωσανε καμιας διπλανης.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω η επόμενη μπυροποσία να γίνει στη Πράγα...στη Κίνα της Ευρώπης. Ωραίες μπύρες, τσάμπα κιθάρες και ...ωραίες σερβιτότες για τον Kultura...που παίζει το μάτι του. Που είναι ο τσερεμόνης να κάνει ένα ομαδικό?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου