Προς το περιεχόμενο

Παραλειπόμενα από το Noiz Open Day


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 134
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

EVRIS ΕΧΕΙς ΠΕΙ ΠΟΛΛΕς ΓΦΟΡΕς ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙς ΠΟΟΠΤΕ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ.Ξ ΚΟΚΟΑΚΟΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΦΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΨΑΡΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοκακόλα από τη μία, ρετσίνα από την άλλη... Μην παίρνετε ναρκωτΗκά δεν φτάνουν για όλοι...

 

Μπάω(κ) για ύπνο, Λάκηδες, αύριο έχω σχολείο, και θα με φωνάζει η δασκάλα, άμα δεν έχω δερματάκι πρωί πρωί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δασκάλα θα σου φωνάζει αν δεν έχεις δερματάκι πρωί πρωί, η άλλη μαντεμουαζέλ θα σου φωνάζει αν δεν έχεις δερματάκι το βράδυ. Τι σου είναι αυτές οι γυναίκες...  ;D ;D :P

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλος, δεν παει με κοκακολα, αλλα παει με ρετσινα. και πολλοι βαζουν μεσα κοκακολα.

 

ΤΟΥΜΠΑ ΛΙΜΠΡΕ ΛΕΣ ΕΣΥ.ΑΛΛΟ ΚΑΠΕΛΟ.ΑΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙς ΜΗ ΛΕς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δασκάλα θα σου φωνάζει αν δεν έχεις δερματάκι πρωί πρωί, η άλλη μαντεμουαζέλ θα σου φωνάζει αν δεν έχεις δερματάκι το βράδυ. Τι σου είναι αυτές οι γυναίκες...  ;D ;D :P

 

Έψαχνα κάπως να το συνδέσω, αλλά δεν βρήκα τίποτα καλό, και έγραψα μόνο το πρώτο σκέλος... ;D

 

Πάω να δω ονειράκια νοστιμούλικα και τσαχπινούλικα, που λέει κι ο φίλος μου ο bloody...  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου