Προς το περιεχόμενο

αγορά μέσω εμβάσματος?


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα bookmarks έχω 3 "μαγαζά" που δεν είναι μόνο on-line
Δεκτό το επιχείρημα' date=' αλλά σε παρακαλώ να μας διαθέσεις αυτά τα bookmarks προκειμένου να αποκτήσουμε προσωπική αντίληψη.

 

τότε να με συγχωρεί η ελληνική αγορά αλλά δεν θα πάρω
Μην πάρεις. Προτείνω μάλιστα να κόψουμε και τα σουβλάκια, και να οργανωθούμε για μαζικές παρεγγελίες από το Μπέμπλιγκεν :).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ απόλυτα!

σοβαρα τώρα προσωπικά έχω σταματήσει να αγοράζω σχεδόν οτιδήποτε (με εξαίρεση τα τρόφιμα) απο τους κλεφταράδες!ακόμα και τα τσιγάρα μου απομ το internet τα αγοράζω!

και φυσικά έχω σταματήσει τον εσωτερικό τουρισμό μια και με τα ίδια (& λιγότερα) λεφτά που πάς σε οποιοδήποτε μέρος/ξενοδοχείο στην Ελλάδα για 1 εβδομάδα πας πλεον στις Μπαχάμες για 2!!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα bookmarks έχω 3 "μαγαζά" που δεν είναι μόνο on-line
Δεκτό το επιχείρημα' date=' αλλά σε παρακαλώ να μας διαθέσεις αυτά τα bookmarks προκειμένου να αποκτήσουμε προσωπική αντίληψη.[/quote']

 

1. Thommans

Ωρε παναγία μου

2. Musik-Produktiv AAAAXXXXXXX

3. Boxymusic (δεν μου το φορτώνει, άλλη φορά)

τότε να με συγχωρεί η ελληνική αγορά αλλά δεν θα πάρω
Μην πάρεις. Προτείνω μάλιστα να κόψουμε και τα σουβλάκια' date=' και να οργανωθούμε για μαζικές παρεγγελίες από το Μπέμπλιγκεν :).[/quote']

 

Αν μου βρεις ον-λινε σουβλακερή που να διακτινίζει 2πλόπιτα + full τζατζίκη με 0,30 + 0,10 μεταφορικά έκαστο τότε μα τους 1000 rewired humbuckers θα παραγγέλνω από έξω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ινδιανος χαιρεται οταν βλεπει διπλα του

και αλλους γενναιους πολεμιστες να πολεμανε μαζι του ,

οταν βλεπει και αλλα γενναια τσεκουρια να "σκιζουν"

τους καπνισμενους αερηδες , που αγναντευε απο μικρος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Ινδιάνε,

όπως έχω ξαναπεί σε κάποιο thread του noiz, μου τη σπάει μέχρι θανάτου όμως που το "κουτό" αμερικανάκι με 150$ αγοράζει την κιθάρα που είχα σαν όνειρο να πάρω πιτσιρικάς (μια Kramer) που τότε ούτε που μ'αφήσαν να την παίξω γιατί "είναι ακριβή φίλε μου". Μου την σπάει που πήγε ο αδερφός μου για το μαγαζί που είχε, livάδικο που παίζαν έντεχνα και καλά στη λάρισα" να πάρει ηχεία και του πλασάραν behringer σαν το απόλυτο στα ήχεία. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΑΤΕΡΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ 10 ΦΡΑΓΓΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥ 1 ΟΡΓΑΝΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ***** ΝΑ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΚΟΡΟΙΔΟ ΚΑΙ *****.

Γι'αυτό όποτε ακούω κάποιον να θέλει να αγοράσει το οτιδήποτε του κάνω μια βόλτα στο Net να δει τι γίνεται και όξω απ'εδώ :D .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΑΤΕΡΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ 10 ΦΡΑΓΓΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥ 1 ΟΡΓΑΝΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ***** ΝΑ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΚΟΡΟΙΔΟ

 

Also, άλλο οι καλές τιμές και άλλο το να ξέρει ο άλλος τι πρέπει να πάρει. Ο άσχετος θα πετάξει χρήματα αναπόφευκτα, είτε στο Νάκα, είτε στον Thomman, είτε οπουδήποτε αλλού. Η ασχετίλα οφείλεται σε πολλά πράγματα (στη δική μου περίπτωση συνήθως σε ημιμάθεια), και γι αυτό το πράγμα ΔΕΝ υπάρχει εύκολο αντίδοτο. Συμφωνείς;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου