Προς το περιεχόμενο

Αγνωστη squier tele


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κορεατικη ή μη, squier παραμενει, λογικα θα ειναι αρκετα παλια και θα τα εχει φαει τα ψωμια της. Αληθεια, μεχρι ποτε εβγαιναν κορεατικες squier? Tα 350 παραμενουν υπερβολικο ποσο οταν με τα ιδια ή λιγοτερα χρηματα βρισκεις ελαφρως μεταχειρισμενη και πιθανον αναβαθμισμενη μεξικανα.

γιατί, μεταξύ άλλων έχουν και μια συλλεκτική αξία. Εδώ ο SF θα μπορούσε να πει περισσότερα.

το αλλο με τον ΤΟΤΟ πες του το ξερει?

Τι αλλο να πει?  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι μονες squier που αξιζουν (οχι τιποτα το τρομερο το πολυ κανα 500αρι-600αρι) ειναι οι ΙΑΠΩΝΙΚΕΣ της δεκαετιας του 80 ,οτιδηποτε αλλη squier παραπανω απο 200 ευρω ειναι απλά κλοπη. (αντε να εδινα κανα 300αρι για μια Protone)

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... (αντε να εδινα κανα 300αρι για μια Protone)

 

Εγώ από την άλλη, λίγο παραπάνω από 300, θα τα έδινα για την κυρία. Αλλά είμαι biased  ;)

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και γίνεται κουβέντα σχετική, εσείς που ξέρετε από τελε, έχετε παίξει ή ακούσει αυτήν την Vintage Modified Telecaster Thinline;

Είχα πάιξει πριν από κάτι χρόνια με μια αντίστοιχη Fender Deluxe που έβγαινε τότε και μου άρεσε. Αυτες οι κούφιες squier λένε τίποτα ή τζάμπα τα 300€;

Η να πάρω την Hello Kitty καλύτερα μαζί με έναν X2N? :P

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μόνη περίπτωση να "αξίζει" τόσο μια Squier είναι αν ανήκει στην παλιά σειρά των Protone, σαν αυτή:

 

2950790478_cd1ae77458_b.jpg

 

 

 

 

ασορτυ τελε και πατωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικα προκειται για lite ash ποσα χρηματα λετε να του αντιπροτεινω?με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε πως την δινει και με 300 ευρω.

 

Η Lite Ash πάντως είναι Fender και όχι Squier. Αφού διευκρίνησες ότι πρόκειται για Squier, δεν είναι η Lite Ash.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το πρωι πηγα και την ακουσα και εμαθα καποια πραγματα απ' οτι μου ειπε πως ειναι 10ετιας η κιθαρα εψαξα σε καποια sites και απ' οτι καταλαβα μαλλον προκειται για την standard του 2000 περιπου,παντως εxει καλο ηχο και την αφηνει 280 ευρω τι λετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου