Προς το περιεχόμενο

Ωρα για αγορα guitar+amp+mic :D


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!!! :D Θα προσπαθησω να δοκιμασω και τα δυο μανικια και θα αποφασισω!!!

      Μενει ενα ακομα ερωτημα αναπαντητο ο προενισχυτης mic!!! Ως τωρα χρησημοποιουσα τον art μαζι με δανικα μικροφωνα για να κανω την δουλεια μου!!! Θα ηταν καλο να προχωρησω σε εναν καλυτερο επιπεδου 400-500 euro ??? Γιατι καινουριο mic χωρις pream δεν παει !!!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σορρυ αλλά λες ότι θες έναν pre στα 500 euro και πάνω του θα βάλεις ένα mic 160 euro?

σε αυτά τα χρήματα μπορείς να πάρεις μια μικροφωνάρα (πχ AKG C214) για τα λεφτά που θα δώσεις

και θα σου κάνει μεγαλύτερη διαφορά απ ότι να πάρεις έναν pre στα 500

αλήθεια ποιον σκέφτεσαι σ αυτά τα χρήματα? εμένα δεν μου ρχεται κανένας της προκοπής με ένα

πολύ γρήγορο search στον εγκέφαλο μου

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ αυτή την κατηγορία για preamp δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι να προτείνω

για mic πάντως μπορείς να κάνεις επένδυση που θα κάνει τρελή διαφορά (εγώ έκανα την πρόταση μου παραπάνω)

 

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω προσφατα πηρα ενα πιο καλο μικροφωνακι, και ειδα μεγαλη διαφορα απο τα φθηνα πυκνωτικα που ειχα μεχρι τωρα. Βεβαια τν μεγαλη διαφορα ειδικα την εκανε πανω σε καλο προενισχυτη, ενα focusrite ενος φιλου, γυρω στα 550 τον ειχε παρει, δεν θυμαμαι μοντελο αυτη τη στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου