Προς το περιεχόμενο

Η γνώμη σας για την Harley Benton PRP-36


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειναι ομορφη η &&$@@  , αν και εχω 3 με Ρ90  ,το σκεπτωμαι σοβαρα να την κτυπησω

και εγω .......

 

Αντε, να στρώσουμε για δυό...... ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρι για την καθυστέρηση αλλά... μπίζνες!

 

Έχω μια στρατοκάστερ. Θέλω κάτι με δυο διπλά για ροκοήχο τύπου acdc, zep, petergreen κλπ. Λόγω της παγκόσμιας οικονομικής κρίσεως, μετά τη ρευστοποίηση των μετοχών μου της τζένεραλ μότορς μου περισσεύουν τα τετρακόσια-άντε τετρακόσαπενήντα ευρά. δε θέλω τέλε (εκτός αν μου πείτε για τέλε με 2 διπλούς σε αυτά τα φράγκα!!!  ;)), δε θέλω ιμπανέζ (ίσως την art300κάτι), δεν θέλω άκτιβ ιεμτζί γκάζια κλπ για μεταλλιές...

 

Αυτά.

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθώ να βρω κλιπάκια στο γιούτιούμπ αλλά λόγω ονόματος αναπόφευκτα βρίσκω έργα του  ιωάννη σεβαστιανού παιγμένα σε κιθάρα ;D

 

μήπως έχει κανείς σταθεί πιο τυχερός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε, να στρώσουμε για δυό...... ;)

Για τρεις, οπου να ναι θα την τσιμπησω και εγω, ας ειναι καλα τα χαρτζιλικια των γιαγιαδων :D. Εξοπλισμος ηχογραφησης δυστυχως δεν υπαρχει αλλα ενα ψευτοreview με πονηρες φωτο θα σας ανοιξει λιγο την ορεξη ;)

προσπαθώ να βρω κλιπάκια στο γιούτιούμπ αλλά λόγω ονόματος αναπόφευκτα βρίσκω έργα του  ιωάννη σεβαστιανού παιγμένα σε κιθάρα ;D

Εχει στο site τους δυο link:

[flash=200,200]

[flash=200,200]

Aπο εκει θα βρεις και αλλα στα σχετικα βιντεο  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα μια HARLEY ΒΕΝΤΟΝ με 120 Ευρώ και ρε φίλε είναι Mαμώ..! να άκου και ένα jam αν δεν με πιστεύεις:

http://www.esnips.com/doc/70815c7d-c438-4b75-a770-2a19295c1c58/AMT---CALIFORNIA-SOUND

 

 

 

 

 

Ωραίο παίξιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου