Προς το περιεχόμενο

Αποριες για randy rhoads κ thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να αγορασω απο thomann μια jackson randy rhoads matt tuck signature,η οποια ερχεται στα 1185 γιουρο.Μπορω να πληρωσω με αντικαταβολη η χρειαζεται τραπεζικος λογιαρασμος??Ειναι ασφαλες να βαλω τα λεφτα σε προπληρωμενη??Και ποσο αξιοπιστο ειναι το μαγαζι αυτο??

 

Επειδη εχω κολλημα με τς randy rhoads,και γενικα με τα πιο metalαδικα σχηματα(xD,περιμενω να τ ακουσω για αυτο το ποστ  Tongue )ποσο καλα κα8ονται οι rr κι8αρες,και ορ8ια και κα8ιστα??εχω ακουσει οτι ειναι πολυ βολικες.

 

 

(PS admin,τα 8εματα ειναι σχετικα,μν το διορ8ωσεις  :P )

 

 

Edit:οποιος 8ελει να δει foto εδω:

http://tinyurl.com/kot5p3

Για τα χαρακτηριστικα μπειτε στο thomann και βαλτε στο search "tuck"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Kse lover στην πρώτη παράγραφο αναφέρεσαι σε ερωτήματα που και στο site του thomann μπορείς να βρεις τις απαντήσεις τους και στο φόρουμ του noiz.

'Οσο για την άνεση, προσωπικά έχω παίξει με τέτοια κιθάρα στο καθιστό και δεν βολεύει καθόλου.Αλλά αυτό εξαρτάται απ΄το κάθε άτομο.Το ότι εμένα δεν με βολεύει δεν πάει να πει ότι αυτόματα δεν βολεύει κι εσένα.

 

Edit:Δεν μπορείς να ζητάς κάποια πράγματα που με μια μικρή αναζήτηση τα βρίσκεις μόνος σου και όταν είναι να παραθέσεις κάτι εσύ να παραπέμπεις τον άλλον να ψάξει μόνος του.Είναι αντιδεοντολογικό. (Αναφέρομαι στην πρώτη παράγραφό σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σκεφτομαι να αγορασω απο thomann μια jackson randy rhoads matt tuck signature,η οποια ερχεται στα 1185 γιουρο.

 

Ειναι ασφαλες να βαλω τα λεφτα σε προπληρωμενη??

 

Και ποσο αξιοπιστο ειναι το μαγαζι αυτο??

 

 

φιλε αν θες να με ακουσεις, μακρια απο thomann.

οσοι εχουν αγορασει απο εδω(λιγοι βεβαια, αλλα και παλι) τα εχουν κλαψει τα ευρουδακια τους.

ψαξ την αλλιως! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

α!και κατι ακομα.

το ''θ'' ειναι στο ιδιο πληκτρο με το u. και δεν εχει καμια σχεση με το 8!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε αν θες να με ακουσεις, μακρια απο thomann.

οσοι εχουν αγορασει απο εδω(λιγοι βεβαια, αλλα και παλι) τα εχουν κλαψει τα ευρουδακια τους.

ψαξ την αλλιως! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Σημείωσε ότι είναι πλάκα γιατί θα σε πάρει κανείς στα σοβαρά... το σμάιλι δεν φτάνει. ;)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενα πραγματι...

για αυτο εβαλα καμποσα!

αλλωστε φανταζομαι πως μετα απο μενα θα απαντησουν και μερικοι σοβαρα, οποτε θα βγαινει νοημα!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρος κατεφθασε.. ;D

 

Τo thomann ειναι απο τα πιο αξιοπιστα μαγαζια στο ειδος του.

Οπως σ ειπαν και τα παιδια πανω απο μενα μπορουσες να κανεις μια αναζητηση μονος σ και να βρεις τα παντα.Θεματα με τον thomann εχουνε συζητηθει απειρες(και λιγες λεω... ;D) φορες...

Αν εμπαινες στην κατηγορια  Guitar,Bass & Amps θα εβρισκες παρα πολλα,νομιζω τετοια θεματα εχουν γινει sticky πλεον.

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο σε εμενα την δινει το να μπαινει καποιος στο forum και απλα να κανει την ερωτηση του, χωρις να κανει το παραμικρο ψαξιμο???

(ακομα και αν μεσα στους 3 μηνες που ειναι γραμμενος δεν εχει παρει τιποτα το ματι του για thomann, πραγμα αδυνατο!)

 

και μαλιστα να εχει και ενα σχετικο υφος?

 

 

 

 

(PS admin,τα 8εματα ειναι σχετικα,μν το διορ8ωσεις  :P )

 

 

Edit:οποιος 8ελει να δει foto εδω:

http://tinyurl.com/kot5p3

Για τα χαρακτηριστικα μπειτε στο thomann και βαλτε στο search "tuck"

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτόν ακριβώς το λόγο έκανα ένα edit κι εγώ φίλε BigAlejandro και εξέφρασα αυτό που λες κι εσύ.Και δεν είναι μόνο αυτό το φόρουμ στο οποίο μπορείς να ψάξεις για αυτό το θέμα.Στο google (αυτό πιστεύω θα το ξέρει ο Kse - όλοι το ξέρουν..) αν βάλεις κάποιες λέξεις κλειδιά αμέσως θα σου βγουν ένα σωρό χρήσιμα site και links.Άλλωστε έτσι βρήκα κι εγώ το noiz.Μην βαριόμαστε τόσο να ψάξουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

(PS admin,τα 8εματα ειναι σχετικα,μν το διορ8ωσεις  :P )

Τι κοινό έχει ο randy rhoads και ο thomann?

 

Θα μου πεις "τι λε ρε ασχετε!"

Ενας κιθαρίστας κι ενας έμπορος... Ομως εσυ βρισκεις κοινο αφου ειναι μεσα στo κεφάλι σου και τα δυο. "Η κιθαρα signature του Randy Rhoads που θελω να παρω απο τον Thomann"...

 

Φίλε μου διαβασε πρωτα μερικες αραδες σχετικα και με τα δυο θεματα πριν τα κανεις αχταρμα σε ενα θεμα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου