Προς το περιεχόμενο

europeanmusicday


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.europeanmusicday.gr/

 

 

Μάγγισσες και Μάγκες για προτείνετε μου κάποιες από τις εμφανίσεις .

Είμαι ανοικτός σε "εναλλακτικές" προτάσεις.

 

 

 

Αρκεί να έχει humbuckers στη γέφυρα.  ;D

 

 

Αν γουστάρετε παρέα στείλτε πιμι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το κάνω λιανά. Γίνονται καμιά τριανταριά εκδηλώσεις. Ας μου προτείνει κάποιος ένα καλλιτέχνη ή μια ομάδα ή ένα συγκρότημα που έχει ενδιαφέρον ακρόασης. Γιατί με μέσο όρο 5 εμφανίσεις ανά εκδήλωση δεν βγάζω άκρη .

Τώρα αν επιθυμεί να βρεθούμε και να συνακροάσουμε την πρόταση του ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

 

 

Ελπίζω να με πιάσατε άνω του 46%          :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο φιλε μου εξαρταται απο το τι μουσικη ακους εσυ και σε τι φαση εισαι!

 

παρ ολα αυτα, εμενα μου κεντρισε το ενδιαφερον για την τριτη που μας ερχεται το live στην σκηνη που παιζουν λαστ ντραιβ(γκαραζ-ροκεντρολ κλπ) ο λολεκ (ενας τυπος που παιζει κομματακια σε φαση λεοναρντ κοεν και τετοια και ο νικος πορτοκαλογλου που θα παιξει με μια πολυ γκρουβατη μπαντα αν παιζει με τους ιδιους που επαιζε τον χειμωνα!

 

ακομα, καπου ειδα πως παιζει και ο μπλεντ με τον τακη τσαν, αν εισαι φιλος του ηχου, θα εχει το ενδιαφερον του.

 

και τελος, και μια ''ιντι'' μερα με ''μικρα'' γκρουπς ισως να με τραβηξει!

σε βοηθησα καθολου??

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Eυτω παικη ημερα Μουσικης δεν γινεται μονο σε μια πολη!!Πχ απο την παρασκυη που μας περασε και μεχρι σημερα εχει σιγουρα εκδηλωσεις στο βολο.

Την παρασκυη πηγα και ηταν ενα προγραμμα με αρκετες μπαντες διαφορων ειδων μουσικης.Υπηρχαν οι γνωστοι(απο την ελληνικη σκηνη) Ψοφιοι Κοριοι που ειπαν 2-3 δικα τους τραγουδια και μετα καποιες διασκευες(Starlight-Muse,Fuck u-Archive).

Yπηρχε ενα συκροτημα που το λεγαν Crossroads που τα παιδια απλα εσπερναν.

Κινουνταν στο σωρο του classic rock και θυμαμαι ενα παρα πολυ ωραιο κομματι που εκαναν χρησιμοποιωντας μια παραλλαγη του ριφφ του La Grange.

Oποτε αμα στην πολη σ εχει καποιο απο αυτα πηγαινε!!!!

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου