Προς το περιεχόμενο

Ποιο online καταστημα ;;;;


GeorgeLynch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...ειναι πιο εμπιστο ;;;

 

Για το boxymusic μου ειπαν τα χειροτερα οπως

 

(http://p223.ezboard.com/fespguitarsuk28144ltdandespguitartalk.showMessage?topicID=626.topic)

 

Για το musicproductiv τους εστειλα mail και πηρα τα 3!!!! Καμια απαντηση!!!

 

Ο thomman θα εχει τη κιθαρα που θελω τον οκτωβριο και 1800 ευρω οταν το boxymusic την εχει 1460!!!

 

Απο που να τη παραγγειλω λοιπον ;;;;; Κανενα αλλο που να την εχει (ESP M-II Neck Thru Black) και να ειναι εμπιστο... ;;;;

 

Bοηθηστε please.....soon!!!

 

Φιλοι admin ξερω οτι εχω φτασει το forum στα ορια της καταρευσης λογω των 10αδων νεων post - με παρομοιο θεμα - που εχω στειλει αλλα.....σβηστε τα παλιοτερα ή ενωστε τα...τι να πω....1000 συγγνωμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε GeorgeLynch θα μπορούσα να πω πολλά για όλη αυτή την παράνοια με τα on-line καταστήματα, αλλά για να μην με παρεξηγήσεις θα σου πω μόνο ότι ο Οκτώβριος είναι σε 10 μέρες.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητε georgelynch...να σου πω κατι που ειχα ξεχασει...αν παρεις ESP να ξερεις πως οι μαγνητες ειναι για πεταμα...ειναι χωρις γειωση(μονο 2 καλωδια)και σε μεγαλες εντασεις θα βγαζεις αρκετο θορυβο.οποτε εαν στο παιξιμο σου εχεις λεπτομερεια,να εισαι ετοιμος και για ενα setακι μαγνητων.εγω τους αλλαξα και εγινε αεροπλανοοοο.χεχε.επιπλεων,η m II εχει, εαν δεν κανω λαθος, εναν διπλο κατω και εναν μονο πανω...οποτε σκεψου και το αν σε καλυπτει ο μονος επανω...αααυτα προς το παρων.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό κατάστημα το οποίο μου έχει προσφέρει πολύ καλή εξυπηρέτηση.

 

 

Ποια απο αυτες ειναι neck-through ;;;;;

 

Δε θα ρωτούσες αν κάποιος δεν άλλαζε το λινκ που έγραψα. Xρησιμοποιησε τη μηχανη αναζήτησης του σαιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητε georgelynch...να σου πω κατι που ειχα ξεχασει...αν παρεις ESP να ξερεις πως οι μαγνητες ειναι για πεταμα...ειναι χωρις γειωση(μονο 2 καλωδια)και σε μεγαλες εντασεις θα βγαζεις αρκετο θορυβο.οποτε εαν στο παιξιμο σου εχεις λεπτομερεια' date='να εισαι ετοιμος και για ενα setακι μαγνητων.εγω τους αλλαξα και εγινε αεροπλανοοοο.χεχε.επιπλεων,η m II εχει, εαν δεν κανω λαθος, εναν διπλο κατω και εναν μονο πανω...οποτε σκεψου και το αν σε καλυπτει ο μονος επανω...αααυτα προς το παρων.........[/quote']

 

Μαλλον EMG active εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν λογοκρισία θα άφηνε το Link του μαγαζιού :?:

 

Φαντάζομαι έγινε γιατί ξεχείλωνε η σελίδα.Ελαφρώς (ίσως και βαρέως) άκομψα,είναι η αλήθεια...

 

Προτείνω όταν γίνεται αλλοίωση κάποιου post,για οποιοδήποτε λόγο,να συνοδεύεται και από ανάλογη δήλωση του mod και μάλιστα με γραμματοσειρά άλλου χρώματος,ώστε να ξεχωρίζει και οπτικά η διαφοροποίηση χρήστη-mod (αυτό το έχω δει σε άλλο forum και δουλεύει καλά) και να αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις.

 

Τι λέει η διεύθυνσις;

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου