Προς το περιεχόμενο

Ποιο Dunlop CryBaby;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγγελε , α γ γ ε λ ε , Α Γ Γ Ε Λ Ε Ε Ε Ε !!!

 

αφου στο χω πει.

 

η ψηφος μου στο 2 λογω fasel , Χ Ω Ρ Ι Σ  να υποτιμω τα υπολοιπα.

 

my 2 cents!

 

8) 8)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγγελε , α γ γ ε λ ε , Α Γ Γ Ε Λ Ε Ε Ε Ε !!!

 

αφου στο χω πει.

 

η ψηφος μου στο 2 λογω fasel , Χ Ω Ρ Ι Σ  να υποτιμω τα υπολοιπα.

 

my 2 cents!

 

8) 8)

ναι βρε μαεστρο απλα θελω να παρω γνωμες και σε μια ψηφοφορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θα φτιάξεις μόνος σου, επειδή το φτιάχνεις όπως θες! ;)

Δοκίμασα να φτιάξω ενα wah αλλά τ μονο που καταφερα να ακούσω είναι ένα μπαπ. τπτ αλλο. μεχρι στιγμής μονο crunch και fuzz εχω φτιαξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Άγγελε..

 

Διακαής πόθος μου ήταν να πάρω το 535Q. Μου είχε κάτσει τόσο καλά αυτό το πετάλι στο μάτι και βλέποντας κάποια συγκεκριμένα βίντεο είχα πειστεί. Ήταν θέμα χρόνου να παρθεί.

 

Έλα ομως που δεν πήρα αυτό. :) Στα χέρια μου έπεσε το GCB95F το οποίο μόλις το δοκίμασα, δεν ήθελα απλά να ακούσω τίποτε άλλο. Καταπληκτική ανταπόκριση του πεταλιού σε κάθε ήχο. Είτε το χρησιμοποιώ αμέσως μετά τη πεταλιέρα μου (ΝΑΙ, το wah της ΚΟRG μου δεν μου αρέσει 8)), είτε το χρησιμοποίησα καρφί στον μικρό μου λαμπάτο (σ.σ. Blackheart 5H), ''καθαρά'' και ''βρώμικα'' ακούγονταν πολύ όμορφα. Όλα αυτά προς κατάρριψη κάθε προκατάλειψης που είχα για τα wah pedals, τα οποία θεωρούσα πως καταστρέφουν τον ήχο! :o ::). Πανηγυρική διάψευση!

 

Highlights: Με ''καθαρό'' για funk ήχο και με αρκετό delay & reverb για σόλο σε ''βρώμικο'' ;) 8)...

 

Έτσι λοιπόν ψηφίζω το GCB95F διότι το έχω και διότι κυριολεκτικά πετάει.

Οπωσδήποτε, μη έχοντας δοκιμάσει τα άλλα 2, δεν σου απαντώ πλήρως σε αυτό που θέλεις, αλλά μια άποψη/πληροφορία πιστεύω να πήρες. :)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Άγγελε..

 

Διακαής πόθος μου ήταν να πάρω το 535Q. Μου είχε κάτσει τόσο καλά αυτό το πετάλι στο μάτι και βλέποντας κάποια συγκεκριμένα βίντεο είχα πειστεί. Ήταν θέμα χρόνου να παρθεί.

 

Έλα ομως που δεν πήρα αυτό. :) Στα χέρια μου έπεσε το GCB95F το οποίο μόλις το δοκίμασα, δεν ήθελα απλά να ακούσω τίποτε άλλο. Καταπληκτική ανταπόκριση του πεταλιού σε κάθε ήχο. Είτε το χρησιμοποιώ αμέσως μετά τη πεταλιέρα μου (ΝΑΙ, το wah της ΚΟRG μου δεν μου αρέσει 8)), είτε το χρησιμοποίησα καρφί στον μικρό μου λαμπάτο (σ.σ. Blackheart 5H), ''καθαρά'' και ''βρώμικα'' ακούγονταν πολύ όμορφα. Όλα αυτά προς κατάρριψη κάθε προκατάλειψης που είχα για τα wah pedals, τα οποία θεωρούσα πως καταστρέφουν τον ήχο! :o ::). Πανηγυρική διάψευση!

 

Highlights: Με ''καθαρό'' για funk ήχο και με αρκετό delay & reverb για σόλο σε ''βρώμικο'' ;) 8)...

 

Έτσι λοιπόν ψηφίζω το GCB95F διότι το έχω και διότι κυριολεκτικά πετάει.

Οπωσδήποτε, μη έχοντας δοκιμάσει τα άλλα 2, δεν σου απαντώ πλήρως σε αυτό που θέλεις, αλλά μια άποψη/πληροφορία πιστεύω να πήρες. :)

Αψοφα... σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αψοφα... σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου

 

Να 'σαι καλά! ;)

Αν όντως δοκιμάσεις τα άλλα 2, κάνε ένα ψυχικό και πες μας τη γνώμη σου. Θα βοηθήσει. :)

Καλή επιλογή!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'σαι καλά! ;)

Αν όντως δοκιμάσεις τα άλλα 2, κάνε ένα ψυχικό και πες μας τη γνώμη σου. Θα βοηθήσει. :)

Καλή επιλογή!

Ναι εννοειται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου