Προς το περιεχόμενο

Rockwave, και τώρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι θα γίνει με τις μέρες που ακυρώθηκαν λόγο καίρου? πείτε κάτι ενθαρυντικό σας παρακαλώ, δεν με ενδιαφερουν τα λεφτά αλλα που δεν θα δω ¨ζωντανά¨ μπάντες που γουστάρω και γνωρίζω οτι μπορεί και να μην ξαναέρθουν Ελλάδα... Εχετε ακούσει τίποτα άλλο εκτός απο την επιστροφή χρημάτων πχ rockwave η ΣΥΝΕΧΕΙΑ (χαχα σα ταινία spiderman ακούστηκε)

pla mpla

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κατι μου λέει οτι θα φάω το καλοκαίρι μου να κοιτάω καθε μέρα τα official site των συγκροτημάτων μπας και κάνουν καμια επισκεψη Ελλάδα... Καταραμένο το φετινό φεστ.

pla mpla

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλυτερο σχολιο το ακουσα το πρωι στο ραδιοφωνο.....

-εμαθα πως ο Μ....τακης ηταν στην συναυλια των Depeche!

-μαλιστα, για αυτο ακυρωθηκε!

-φευγοντας απογοητευμενος μαλιστα απο εκει ευχηθηκε στους διοργανωτες καλες δουλειες!

 

αχαχαχαχαχαχαχαα

Καπου,καπως,καποτε,κατι πηγε στραβα στην εξελιξη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα πολύ καλό... αναρωτιέμε γιατί δεν το κάνουν waterpark το teravibe που βρέχει κιόλας θα κανουν καλές δουλείες να γίνει και έλος μετά απο κανα μήνα, τα έχει που τα έχει τα κουνούπια... (Ξενερώνω και μου βγένει κακία...άτιμος καιρός μας κατέστρεψε τα όνειρα)

pla mpla

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αναρωτιέμαι πόσο δύσκολο είναι να σκεπάσεις  ένα μηχάνημα έτσι ώστε να μην του περάσει νερό σε περίπτωση βροχής και το καταστρέψει

 

άραγε στην ηλιόλουστη αγγλία τι κάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άραγε στην ηλιόλουστη αγγλία τι κάνουν;

Θα σου πώ...πρίν 2 χρόνια είχα αγοράσει εισητήρια για μια συναυλία του Gabriel στο Hude Park. Ο καιρός (ντάλα Ιούλιο) δεν ήταν και ο καλύτερος...ψιλοέριχνε. Το μεσημέρι είχα δεί ένα φίλο Άγγλο και τον ρώτησα εάν διακόπτονται οι συναυλίες σε περίπτωση βροχής...με κοίταξε ειρωνικά (ξέρεις με εκείνο το Εγγλέζικο βλέμα) και μου είπε..."τότε δεν θα κάναμε ποτέ συναυλίες στην Αγγλία"...

Τες πα, η συναυλία με 2 σκηνές και πολλά συγκροτήματα άρχισε από τις 3 το μεσημέρι, με τον καιρό να μην έχει τσίπα. Και γύρω στις 8.30 (πριν βγεί ο Gabriel), άνοιξαν οι ουρανοί και έφαγα τη χειρότερη μπόρα της ζωής μου. Είχα ομπρέλα και αδιάβροχο αλλά τόσο μούσκεμα δεν έχω ξαναγίνει ποτέ στη ζωή μου.

ΑΤΥΧΩΣ είχα και την γυναίκα μου μαζί, και ναι μεν δεν μου έλεγε τίποτα, αλλά τα δολοφονικά μουσκεμένα βλέματά της με ανάγκασαν να φύγω και να μην δώ τη συνέχεια...

Οι Εγγλέζοι συνέχισαν να χοροπηδάνε μέσα στον κατακλυσμό, αλλά οι περισσότεροι είχαν πάει εξοπλισμένοι με τους μουσαμάδες τους (που έμπαιναν 5-6 από κάτω)...

αυτό λοιπόν κάνουν στην Αγγλία.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τι κάνουν στην Αγγλία δείτε το στο άλλο προγενέστερο θρεντ που βρίσκεται πιο δίπλα, με ακριβώς το ίδιο θέμα. Αλλά πλιζ κρατήστε το καθαρό, χωρίς λάσπες και λοιπά φερτά υλικά... (και βέβαια δεν είναι μόνο στην Αγγλία αλλά και σε όλες τις χώρες που δεν είναι μεσογειακές - τα φεστιβάλ που δεν έχω δει τον Νώε headliner μετριούνται στα δάχτυλα του ενός χεριού).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα παντος πλακα πλακα, σε συναυλίες έχω φάει στο κεφάλι μπουκάλια,νερά που πετάνε οι φάν οταν ζεσταθεί το πράγμα αγκονιές τα παντα , ε δεν πιστέυω οτι θα έτρωγα κόλημα σε μια βροχή, και νταξ οι μπαντες κοστίζουν να τις φέρεις Ελλάδα αλλα στάνταρ μένουν λεφτά για ενα καλύτερο stage που δεν θα μασάει απο βροχές και καταιγίδες, δεν μπορείς να πριζώνεις ενα ολόκληρο λαό με τα ονόματα που ανακοινώνεις οτι θα φέρεις βρε αδερφάκι μου και μπροστά σε ένα μπουρίνι να την σπας σε άτομα που έχουν κάνει ταξίδι απο Κρήτη Θεσσαλονίκη και τις γύρω απομακρισμένες περιοχες! που στο κάτω κάτω πλήρωσαν ήρθαν άρα ήταν συνεπής και πιστέυω οτι θα περιμέναν τα ίδια επίπεδα συνέπιας απο ένα υπέυθυνο οργανισμό...

pla mpla

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου