Προς το περιεχόμενο

ΧΡΥΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ - ΧΡΥΣΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας παραθέτω τα παρακάτω όπως είναι δημοσιευμένα στην "Χρυσή Ευκαιρία" Τετάρτη 8 Ιουλίου, Σελίδα 33, κατηγορία... τί άλλο? "Μουσικά Όργανα". (Δεν έχω scanner  :( )

 

Ενισχυτής ηλεκτρικής κιθάρας 40 W, 12 ηχεία, άριστη κατάσταση, Tage Line, γερμανικός, τιμή 100€ τηλ.....

 

Ενισχυτής ηλεκτρικής κιθάρας και μπάσου, με ενσωματωμένο ρεβέρ, καινούργιο, στο κουτί του, τιμη 40€ τηλ.....

 

Κιθάρα οπτικοακουστική, Ovation Celebrity Edition CC24, σε άριστη κατάσταση, με τη θήκη της, τιμή 300€ τηλ.....

 

Παραμετρικό για κλαρίνο Boss PQ-3B, άριστη κατάσταση τηλ......

 

Τα σχόλια δικά σας!

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω η οπτικοακουστκή είναι ευκαιρία! Όταν δεν παίζεις κιθάρα γίνεται projector  ;D ;D ;D

Τα μπάσα τρώνε τα λεφτά,τα πρίμα τρώνε τ'αυτιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μάλλον θα πάρω αυτόν τον "Tage Line" με τα 12 ηχεία και θα τον έχω για το Doninghton. Με 12 ηχεία και Tage Line δεν παίζεις όπου κι όπου ε?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης ο ενισχυτής με το ρεβέρ είναι super. Θες να παίξεις Presley βρε αδερφέ και το παντελόνι σου δεν έχει ρεβέρ για να φαίνεται η άσπρη κάλτσα. Βάζεις άσπρες κάλτσες στον ενισχυτή σου και με το ενσωματωμένο ρεβέρ φεύγεις γκαζωτός για rock n' roll φάσεις!!!Super!!!!  ;D ;D ;D

I'm a bomb technician.If you see me run try to keep up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα απο τα καλυτερα που εχω διαβασει στη χρυση ευκαιρια παντως ειναι ο ενισχυτης με..σαμπουκι  ;D

 

Βγαίνει και χωρίς?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες τελικα να μην πάρω τον TAGE LINE με τα 12 ηχεία και να πάρω ένα χωρίς-σαμπούκι? Θα βάλω και την YJM με την ToneLab πάνω, γ@&ώ!!!

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου