Προς το περιεχόμενο

Thomann everywhere...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλημερα,οποιος μπορει να μου απαντησει στα παρακατω το συντοτομοτερο θα ηταν μεγαλη δουλεια..

 

σκοπευω να παρω το παρακατω http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hbb400_set_1_lefthand.htm

 

και εχω τις εξης αποριες..

μενω κερκυρα,θα πρεπει να παω στη τραπεζα μου και να καταθεσω στον λογαριασμο που θα μου δωσουν το ποσο συν τα 20 της αποστολης σωστα?

 

αυτο οταν ερθει ελλαδα και αξιωθει και φτασει στη κερκυρα θα πρεπει να δωσω και κατι παραπανω στη μεταφορικη στην ελλαδα?η τα 220 που θα δωσω στη τραπεζα συν τα οποια εξοδα πληρωμης ειναι και το τελικο ποσο?

 

ποσες μερες κανει να ερθει ενα τετοιο δεμα στην ελλαδα και δη σε νησι?ξερει κανεις?

 

  ευχαριστω..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τα 20 στην τραπεζα ειναι τα μεταφορρικα τορα αν αυτο ποθ τηεσ εχει πανο απο 300 τα η μεταφορα ειναι free.θα παρει κανα 5 με 7 μερες αθηνα κανει 3 με 4 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανει 190κατι τελος παντων,αρα υπαρχουν και 20 μεταφορικααυτα τα 20 μεταφορικα τα δινω στην καταθεση της τραπεζας?αυτο με ενδιαφερει.περα απο τα 20 αυτα δεν υπαρχουν αλλα εξοδα μεταφορας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή μένεις σε νησί (όπως και γω),ρώτα ποιο είναι το κόστος μεταφοράς για το νησί σου.Στα ψιλά γράμματα το γράφει,,ότι για τα Ελληνικά νησιά τα μεταφορικά είναι πιο υψηλά,από 20€,εφόσον το αντικείμενο είναι μεγάλο. :(

Ακόμα και πάνω απο 300€ να αγοράσεις ,στα νησιά έχει χρέωση στα μεγάλα αντικείμενα...

Πάντως για μια Gibson Les Paul ,που ρώτησα,τα μεταφορικά ήταν περιπου 80€.

Παίζει επίσης ρόλο η αξία των πραγμάτων που αγοράζεις,γιατί εμπλέκεται και η ασφάλιση από την courier.

 

Στειλε τους mail,ή καλύτερα πάρτους τηλ.Υπάρχουν υπάλληλοι που μιλάνε και Ελληνικά.

Κρίμα που δεν υπάρχει ο Καιάδας σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντιγράφω από παλιότερο τόπικ:

 

Δυστυχώς ο Γιώργος Αγγελόπουλος δεν έχει ακόμα προσωπικό email και βολεύεται από των συναδέλφων του. Όμως μπορείτε να μιλήσετε μαζί του στον αριθμό 0049-9546-9223-55. Πέρνετε τηλέφωνο και τον ζητάτε αν δεν απαντήσει ο ίδιος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου