Προς το περιεχόμενο

πολλά links ΔΕΝ λειτουργούν


Προτεινόμενες αναρτήσεις

    παίδες,σκαλίζοντας το site και προσπαθόντας να ακουλουθήσω καμποσα link που παραθέτουν διάφοροι ΠΡΟΣ παλιότερα thread του noiz,τουλάχιστον τα μισά δεν λειτουργουν..... Γιατι άραγε? the page cannot be found και τα συνναφή. κάντε μια δοκιμή και θα δείτε. δεν έχω κρατήσει παραδείγματα,αλλα μου φαίνεται οτι αφορά κυρίως τα links που οδηγούν σε παλιά threads.....

 

  A,κάτι άλλο΄.... πως κάνουμε παράθεση? αυτό ακριβώς δηλαδή που βάζεις μια κουβέντα ενός προηγουμένου σε μπλε κουτάκι κι από κάτω βάζεις την απάντηση,ή τα σχόλια σου,ή και τίποτα $%@$#@#_)^..... ;D ;D

 

 

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ειναι πολυ παλια τα threads μπορει να χαθηκαν μετα απο ανανεωσεις ή αλλαγες στη δομη του forum. Eγω εχθες διαβαζα το θεμα 'noiz live' οπου υπηρχαν links για φωτογραφιες που ανεβηκαν μεσα σε φακελο του forum ο οποιος πλεον δεν υπαρχει.

 

Πανω δεξια απο το ποστ που θελεις να παραθεσεις υπαρχει επιλογη με μπλε γραμματα 'εισαγωγη παραθεσης', το πατας σου ανοιγει απαντηση, κρατας την προταση που θες σβηνοντας τα υπολοιπα και γραφεις τα δικα σου μετα το ''

''.

 

Να λυσω και εγω μια απορια που εχω, πως 'κρυβουμε' ενα link με μια λεξη, πχ ενα link για το thomann με το ονομα του προιοντος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελει ιντερνετικα κολπα δηλαδη, νομιζα οτι γινεται αυτοματα, thanks :)

Ο <a href=http://i416.photobucket.com/albums/pp246/bihlas87/IMGP2512.jpg>κυριος Kαπελος</a> μου ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε html

 

θα γράψεις πχ. ΜΕ τις αγκίλες ... (αριστερή αγκίλι)url=http://www.noiz.gr(δεξιά αγκίλι)Noiz site για τον ήχο που έχουμε μαζευτεί όλοι οι πορωμένοι και οι μη(αριστερή αγκίλι)/url(δεξιά αγκίλι) και θα σου εμφανίσει το παρακάτω

 

Noiz site για τον ήχο που έχουμε μαζευτεί όλοι οι πορωμένοι και οι μη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου