Προς το περιεχόμενο

BB king..Ένα video που θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας


Vodkapower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραθέτω αυτό το video..

http://www.youtube.com/watch?v=-sMWTqUuSh4

Σίγουρα οι πιο πολοί το έχετε ήδη ακούσει.. Αλλά νομίζω οτι όσοι δεν το έχουν δει (σε αυτή την εκτέλεση) αξίζει, μιας και ο Mr B είναι στα καλύτερά του εδώ..

Αυτή η ύφεση 9 στο 1:36 είτε απο λάθος έγινε (μάλλον), είτε σκοπίμως, είναι αυτό που λέμε blues νομίζω.. (με την καλή έννοια...)

Αυτή η λεπτομέρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίος ο BB αν και η συγκεκριμένη νότα με ανατρίχιασε (όχι με την καλή έννοια)... ;D

Δεν ξέρω ήταν αρκετά πετυχημένο φάλτσο, τουλάχιστον για τα αυτιά μου..

Και ο πιανίστας όμως ε..; σκύλος αμέσως το ''κάλυψε''...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας πεφτει λιγο η μασελα με κατι τετοια που βλεπουμε (και δεν κοβω και φλεβες για μπλουζιες γενικα).........τι αλλο να πω για τον κυριο.........η ιστορια του (και το βιογραφικο του) τα λενε ολα.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πιο κουλό που έχω δει να λέει σε συνέντευξη είναι ότι πολλές φορές δεν κουρδίζει την κιθάρα και αν ακούγεται φάλτσο το διορθώνει με μικρά bends.Και μια άλλη φορά είπε όταν τον ρώτησαν γιατί δεν παίζει συγχορδίες ποτέ και η απάντηση ήταν αποστομωτική.. "Δεν ξέρω να παίζω" 8)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου