Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικό για πετάλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα ενα θηλυκο και ενα αρσενικο και τα ενωσα με καλωδιο ωστε το αποτελεσμα να ειναι -9V.

 

Δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει...ειμαι περιεργος να δω αν θα δουλευει με το καλωδιο του one spot...

 

brightoutside θα ήσουν προθυμος για ενα πειραμα ?

 

Πάντως σας λέω παιδιά πήρα το 1 spot μαζί με τα ανταπτοράκια του αυτά και κάνω τη δουλειά μου μια χαρά. Αφού αγόρασα και 2 τροφοδοτικά για electro harmonix επειδή δεν ήξερα αν θα δουλεύει και τελικά τα έχω σε αχρηστία.

Όταν λες πείραμα τι εννοείς;

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πείραμα, εννοώ αν (είσαι Αθήνα βεβαια) να περάσω κάποια στιγμή με 2 πετάλια να το δοκιμάσουμε...αν δεν έχεις πρόβλημα στείλε μου pm να κανονίσουμε.

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείραμα' date=' εννοώ αν (είσαι Αθήνα βεβαια) να περάσω κάποια στιγμή με 2 πετάλια να το δοκιμάσουμε...αν δεν έχεις πρόβλημα στείλε μου pm να κανονίσουμε.[/quote']

 

Ναι κανένα πρόβλημα..

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρετε αν το spot one κάνει για digitech delay :?:

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ! :D

Προσωπικά χρησιμοποιώ το One Spot με το Digitech Digidelay χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε να έρθουν για να χρησιμοποιήσω τα πετάλια που πήρα απο τον Θωμά.!Τη βγάζω με κανα 2 απο αυτά γιατί τραβάει ζόρια το υπάρχον τροφοδοτικό :(

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

prepei kai gw na katsw na parw ena apo afta twra pou arxisan kai mazevodai ta petalia... omws olws periergws merika petalia otan tous baleis bataria bgazoun pio zesto hxo apo oti me adaptora. sin to thorivo. makari na mhn ipirxan afta ta "meionekthmata". tote tha htan teleio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θόρυβο ΔΕΝ θα έχεις με το One Spot...

Είναι ΕΓΓΥΗΣΗ ;)

Tο κακό είναι ότι άργησες και δεν συμμετείχες στη μαζική παραγγελία που κάναμε...:(

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου