Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικό για πετάλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρετε κάποιο site να παραγγείλω τροφοδοτικό για τα πετάλια μου;Είναι 10 πετάλια και θα χρειαστώ κάποιο γύρω στα 1000mA έτσι πως τα έχω υπολογίσει.Επίσης αν μπορείτε προτείνετε μου κάποιο.Έχω υπόψη μου το Voodoo Lab Pedal Power 2 Plus.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έχω υπόψη μου το Voodoo Lab Pedal Power 2 Plus.

 

το voodoolab pedalpower 2 ειναι απλα κορυφαιο...

αλλο τρομερο ειναι το vht valvulator το οποιο εχει και λαμπα αλλα πιο λιγες εξοδους για πεταλια.αυτα τα δυο ειναι top :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τσέκαρα takis αυτό και πρέπει να είναι όντως κορυφή.Το άλλο που έχω του έβαλα ένα πετάλι παραπάνω και βγαίναν "βογγητά" απο το ηχείο :evil:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 1 spot ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!

Handles from one to over twenty guitar pedals (1700mA max!)

 

Επίσης διάβασε και την κριτική μου για αυτό εδώ

 

Επίσης υπάρχει και ένα αντίστοιχο παλιό θέμα εδώ...

 

Όπως θα καταλάβεις το One Spot είναι "Superfunk Certified"...

:lol::lol::lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο ειναι κατα τη γνωμη μου το 1 spot,το χρησιμοποιω εδω και 3 χρονια για να τροφοδοτω 15 πεταλια χωρις κανενα προβλημα & με μηδενικο θορυβο.

Σε Α/Β συγκριση εβγαζε πολυ καθαροτερο σημα & ΠΟΛΥ λιγοτερο θορυβο απο το Voodoo Lab.

To Valvulator ειναι ΤΡΙΣΑΘΛΙΟ σαν τροφοδοτικο,βγαζει ΤΡΟΜΕΡΟ θορυβο (τουλαχιστον τα δυο που εχω τσεκαρει προσωπικα) σαν buffer σκιζει ,σαν τροφοδοτικο ομως οχι....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Το καλυτερο ειναι κατα τη γνωμη μου το 1 spot' date='το χρησιμοποιω εδω και 3 χρονια για να τροφοδοτω 15 πεταλια χωρις κανενα προβλημα & με μηδενικο θορυβο.

Σε Α/Β συγκριση εβγαζε πολυ καθαροτερο σημα & ΠΟΛΥ λιγοτερο θορυβο απο το Voodoo Lab.

To Valvulator ειναι ΤΡΙΣΑΘΛΙΟ σαν τροφοδοτικο,βγαζει ΤΡΟΜΕΡΟ θορυβο (τουλαχιστον τα δυο που εχω τσεκαρει προσωπικα) σαν buffer σκιζει ,σαν τροφοδοτικο ομως οχι....[/quote']

 

στο παραπανω site αναφερει οτι το 1spot μπορει να τροφοδοτησει τα modelers της line 6. αυτό είναι σίγουρο, γιατι νομίζω οτι τα line6 εχουν 9V AC ενώ τα boss 9V DC.

 

 

EDIT: οκ διαβασα το faq

 

το musikproduktiv χρεώνει 40Ε για μεταφορικα ή μου φαίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το musikproduktiv χρεώνει 40Ε για μεταφορικα ή μου φαίνεται?

 

Αυτήν την απορία έχω και εγώ.Τους έστειλα mail και μου επιβεβαίωσαν του λόγου το αληθές :x

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To music productiv χρεωνει 25¤ ταχυδρομικα.

 

Εαν παραγκειλει κανεις απο εκει και τον ενδιαφερει να μοιραστει τα ταχυδρομικα, ας μου πει...θελει ενας φιλος μου να του παραγκειλω το 1-spot...ειναι λιγο μαλακια να δωσει 23¤ + 25 ταχυδρομικα...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου