Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικό για πετάλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ,ας κανουμε μια λίστα του τι θελει ο καθένας και που μένει, ετσι ωστε να υπολογίσουμε κοστη, μεταφορικα κτλ. να βρουμε ενα τρόπο να δώσουμε τα χρήματα στο jam και να αρχίσει το ματς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ παιδιά έχω "συνεργαστεί" σε παραγγελίες με τον JAM ουκ ολίγες φορές!

Και όπως είναι προφανές, θα συνεργαστώ ΚΑΙ σε αυτή :D

Jam, αν θες, αύριο κι όλας σου μεταφέρω τα χρήματα στον τραπεζικό σου λογαριασμό!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας γράψουμε τι θέλει ο καθένας να τα σημειώσει ο Jam και να μας πει πόσα αναλογούν στον καθένα.Μας ενημερώνει τα βάζουμε στο λογαριασμό του και γίνεται το κονέ :D

 

Εγώ θέλω δύο απο αυτό

Visual Sound One Spot, 9V/­DC Effect

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μου στείλει καθένας τι ακριβώς θέλει και τα στοιχεία του για να γίνει η σούμα και να δούμε τι χρωστάει. Τώρα για ταχυδρομεία δεν ξέρω τι παίζει...όποιος ξέρει ας μου πει...επισης τα εξοδα του music productiv τελικά πόσο είναι ? έστειλε κανείς mail ?

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ρε παίδες... είναι λίγο επικίνδυνο αυτό που κάνετε.

Ο Jam είναι σωστός.

Όμως... πες ότι πάει κάτι στραβά στην όλη υπόθεση.

"Σπάει ο διάολος το ποδάρι του", που λένε.

Γιατί να χαλαστείτε;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες... είναι λίγο επικίνδυνο αυτό που κάνετε.

Ο Jam είναι σωστός.

Όμως... πες ότι πάει κάτι στραβά στην όλη υπόθεση.

"Σπάει ο διάολος το ποδάρι του"' date=' που λένε.

Γιατί να χαλαστείτε;[/quote']

 

Καταρχήν φαντάζομαι ο Jam δε θα κάνει την παραγγελία αν δεν έχει λεφτά απο εμάς έτσι;Απο τι στιγμή που είναι σωστός όταν έρθουν τα πράματα θα μας τα στείλει και δεν θα τα κρατήσει για την πάρτη του.Συγκεκριμένα για ποιά περίπτωση αναφέρεσε;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έχει ένα δίκιο ο yameth... Την πρώτη φορά που παρήγγειλα απο music productiv άργησαν τα πράγματα να έρθουν 1 μηνα και επιπλεον λείπαν απ'την παραγγελία σχεδόν τα μισά...

 

Εκεί τα παιξα τελείως...αλλά ευτυχώς σαν σωστοί επαγγελματίες μετά από mail που τους έστειλα μου τα έστειλαν με 2ο δεμα με δικα τους έξοδα...και χωρίς να ξερουν ουσιαστικα εαν λεω αλήθεια ή οχι...και γι αυτό και ξαναπαραγγελνω απ'αυτούς...

 

Τώρα αν σπασει ο διαολος το ποδάρι του οπως λεει ο yameth φυσικά δεν θέλω να εχουμε δυσάρεστα, γι αυτό και εξηγούμαι απ'την αρχή : Δεν ευθύνομαι εαν τα πράγματα αργήσουν ή δεν έρθουν ποτέ !

 

Φυσικά μπορώ να αποδείξω ότι τα έχω παραγγείλει στέλνοντάς σας την απόδειξη...και επίσης μπορώ να κανονίσω την μερα που θα έρθουν να τα παραλάβουμε απ'το ταχυδρομείο μαζί με άλλους "συμμετέχοντες-στην-παραγγελία".

 

...βέβαια δεν ξερω ακόμα γιατι μπαινω σε τετοια διαδικασία αφιλοκερδώς... εγώ ενα 1-spot για ένα φίλο θέλω μονο...anyway αφού το έταξα όμως...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου