Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικό για πετάλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο διαμαντό πάντως είπε οτι πολύ πιθανον να αρχίσει να φέρνει όλη τη σειρα της visualsound αλλα αυτό θα ειναι μετα την εκθεση της φρανκφούρτης, το πασχα δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παίδες θέλω και εγώ μερικά πραγματάκια απο το musik-produktiv' date=' άρα αν γίνει παραγγελία πείτε..

 

Αγόρασα ενα spot1 και είναι απλά φανταστικό, αλλα να πάρετε 2-3 Collins D5, 5-fach Barrel. Εγω πήρα μόνο ένα και την τώρα χρειάζομαι και άλλα.

 

 

Υ.Γ. Αλλάξτε το όνομα του Post σε "ΜΑΖΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ" :twisted:[/quote']

 

Σωστός!

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να βρεθει ενας γενναίος με πιστωτική που να κανει την παραγγελία, και μετα να στείλει στους εκτός αθήνας. προτείνω να παρει και προμήθεια για το ευ αγωνίζεσθαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορούμε να μαζευτούμε στις πολεις τους ολοι να συζητήσουμε και να οργανωθούμε ανα πόλη;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορούμε να μαζευτούμε στις πολεις τους ολοι να συζητήσουμε και να οργανωθούμε ανα πόλη;

 

Εάν δεν υπάρχει άλλος από Κρήτη θα ενσωματωθώ με την Αθήνα (άμα θέλετε να με παίξετε :cry: :cry: )

Κeep on F@$#<B>ing</b>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να κάνω την παραγγελία απλά θέλω να έχω τα χρήματα πριν κάνω την παραγγέλια για ευνόητους λόγους...

 

Αν πάλι δεν με εμπιστεύεται κάποιος...δεν ξέρω...ας εγγυηθεί κάποιος για την πάρτη μου...ο elvad και ο superfunk με ξέρουν...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου