Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικό για πετάλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ:

 

Μόλις τηλεφώνησα στο Musik Produktiv και μίλησα με μια Γερμανιδούλα με υπέροχη φωνή....Αααααχ! :lol::lol::lol:

Στο θέμα μας τώρα!

Ρώτησα αν υπάρχουν 6 One Spots και μου απάντησε θετικά: "Yes, this product is in stock".

¶ρα, αν παραγγείλουμε έγκαιρα (εγώ θα πρότεινα σήμερα κι όλας...) θα τα πάρουμε και έγκαιρα!

 

Η τιμή του One Spot είναι 21.90¤ και τα μεταφορικά για Ελλάδα είναι 40¤.

 

Κάποιος βέβαια ανέφερε σε προηγούμενο post ότι ενώ λένε 40¤, τελικά χρεώνουν 20¤, αλλά αυτό δεν το ξέρω. Επομένως μένουμε στο γεγονός ότι τα μεταφορικά είναι 40/6 = 6,666¤ (:evil:) στον καθένα.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ. και εγω δεν αποκλειω το ενδεχόμενο να ειπε 40 βλεποντας αυτο που βλεπουμε και εμεις στο site αλλα να χρεωσουν 20 εν τελει.

ειναι διαφορα 3,33Ε δηλαδη αναλογα με το ακριβές κόστος.

υπάρχουν οι εξης επιλογες.

καταθετουμε τα χρηματα για 40Ε και αν ειναι λιγοτερα μας τα επιτρεφει μετα.

καταθετουμε τα χρηματα για 20Ε και αν ειναι περισσοτερα τα δινουμε μετα.

γινεται η παραγγελια πρωτα και καταθετουμε τα χρηματα μετα απο 1-2 μερες αφου μας πει ο jam το ακριβες ποσο.

ο jam θα μας πει, μιας και είναι ο ανθρωπος μας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ. και εγω δεν αποκλειω το ενδεχόμενο να ειπε 40 βλεποντας αυτο που βλεπουμε και εμεις στο site αλλα να χρεωσουν 20 εν τελει.

ειναι διαφορα 3' date='33Ε δηλαδη αναλογα με το ακριβές κόστος.

υπάρχουν οι εξης επιλογες.

καταθετουμε τα χρηματα για 40Ε και αν ειναι λιγοτερα μας τα επιτρεφει μετα.

καταθετουμε τα χρηματα για 20Ε και αν ειναι περισσοτερα τα δινουμε μετα.

γινεται η παραγγελια πρωτα και καταθετουμε τα χρηματα μετα απο 1-2 μερες αφου μας πει ο jam το ακριβες ποσο.

ο jam θα μας πει, μιας και είναι ο ανθρωπος μας ;)[/quote']

 

Νομίζω ότι το πιο σωστό είναι να δώσουμε εμείς τα μεταφορικά κανονικά (40/6 δηλαδή), εφόσον αυτή είναι η επίσημη δήλωση του Musik Produktiv. Στο κάτω-κάτω ο Jam κατά μία έννοια μας κάνει χάρη που "φορτώνει" την παραγγελία στην κάρτα του...

Τα "επιπλέον" 3.33¤ στον καθένα μας δεν είναι και τόσο σημαντικό ποσό (άλλωστε τελικά ίσως μας επιστραφούν), αλλά ο Jam θα πρέπει να επιβαρυνθεί 3,33*5=16.65¤ από 5 ..."άγνωστους"...Γιατί να το κάνει αυτό?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου