Προς το περιεχόμενο

(Ξανα!!)--κατοχυρωση τραγουδιων....


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως γενικά μην έχεις άγχος

δεν πρόκειται να σου τα κλέψει κανείς

 

δεν κλέβουν μουσική

 

υπάρχουν από το παρελθόν κάποιοι αστικοί μύθοι, ίσως και κάποιες αληθινές ιστορίες

αλλά ξέρετε καμία υπόθεση κλοπής τραγουδιού την τελευταία δεκαετία; ...στην Ελλάδα;

 

Δυστυχώς ή ευτυχώς σε ολα τα πραγματα σκεφτόμαστε παντα το ασχημο,την μια στης 1000 που λεμε.....και για αυτο τρεχουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σχετικά θέματα τα διαβάζει κανείς;

Search κανείς άλλος;

Το λινκ αυτό έχει μπει στην κουβέντα 3η φορά τώρα. Σε κάποιο σχετικό λινκ μέχρι κ ο εκπρόσωπος της εταιρίας μιλάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αναφερεσαι στο λινκ που εδωσα εγω... οχι δεν εχω κανει αναζητηση.

 

Προφανώς το έδωσα γιατί για να ανοιχτει ξανα θεμα δεν εχουν καλυφθει οι απορίες ολων. Η δεν εχουν κανει αναζητηση oι ενδιαφερόμενοι.  ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σχετικά θέματα τα διαβάζει κανείς;

Search κανείς άλλος;

Το λινκ αυτό έχει μπει στην κουβέντα 3η φορά τώρα. Σε κάποιο σχετικό λινκ μέχρι κ ο εκπρόσωπος της εταιρίας μιλάει...

Εγω παντως το search που ειχα κανει πριν ξανα ανοιξω το θέμα ειναι αυτο

http://www.noiz.gr/index.php?topic=7995.0

 

τα πρωτα 2 λινκ δεν δουλευουν,διαβασα ολο το θεμα λοιπον και μπερδευτηκα καπως και ειπα να κανω μια ερωτηση.Δεν καταλαβαινω γιατι αρπαζεσε, με τους φιλους σου θεματα που τα εχετε συζητήσει δεν τα ξανασυζητάς ποτε? σου τρωω μηπως το χωρο ή σου ειπε κανεις οτι ειναι υποχρεωτικο να συμμετεχεις? Να μου την πουν οι υπευθηνη του site ok μπορει για καποιο λογο δικο τους να ενοχλω αλλα εσυ για ποιο λογο το κανεις αυτο? Αν σε ενοχλει το θρεντ μην το διαβαζεις.

Φιλικα πάντα ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε κ αυτά...

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=169818.5

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=168235.0

 

Εγω παντως το search που ειχα κανει πριν ξανα ανοιξω το θέμα ειναι αυτο

http://www.noiz.gr/index.php?topic=7995.0

Δεν καταλαβαινω γιατι αρπαζεσε, με τους φιλους σου θεματα που τα εχετε συζητήσει δεν τα ξανασυζητάς ποτε?

τρωω μηπως το χωρο ή σου ειπε κανεις οτι ειναι υποχρεωτικο να συμμετεχεις? Να μου την πουν οι υπευθηνη του site ok μπορει για καποιο λογο δικο τους να ενοχλω αλλα εσυ για ποιο λογο το κανεις αυτο? Αν σε ενοχλει το θρεντ μην το διαβαζεις.

Φιλικα πάντα ......

 

Αυτό το φιλικά πια αμάν ρε παιδιά, αφού σας ενοχλεί κάποιος με κάτι που σας είπε τι του λέτε φιλικά για να νομίζει ότι δεν παρεξηγηθήκατε;

Τέλοσπαντων με τους φίλους μου δεν κρατάω το τι λέμε αποθηκευμένο με δυνατότητα αναζήτησης. Το χώρο δε μου τρως, ένας υπέυθυνος σου είπε να πας να ψάξεις,

 

το θεμα της κατοχυρωσης εχει συζητηθει πολλες φορες.

 

η κυκλοφορια της δουλειας σου σε φιλους ή στο νετ δεν εχει βεβαια καμμια σχεση με την κατοχυρωση,μπορεις ανετα να το "βγαλεις" και χωρις να κατοχυρωσεις τα τραγουδια (εγω ας πουμε  ποτε μου δεν εχω κατοχυρωσει τραγουδι μου... ;D)

 

κοιτα απο...κατω... στα σχετικα θεματα :)

 

και εγώ προσωπικά αναφερόμουν στον ggeorge αλλά τέλοσπαντων αφού προσβλήθηκες τόσο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φιλικα το λεω για να μην νομιζεις οτι στο λεω με σκοπο να σου την πω ή οτι με εκνευρισες.....κουβεντα κανουμε ουτε με ξερεις ουτε σε ξερω για να εχω αποψη για σενα .Φυσικα αυτα τα δυο λινκ που εβαλες δεν τα βρηκα ,μαλλον δεν ειμαι καλος στο search  ;) απλα το εχω δει να γινεται σε πολλα θρεντ αυτο και με ενοχελει λιγο.Γι αυτο εβαλα και στον τιτλο την λεξη ξανα γιατι δεν ημουν σίγουρος .(η προταση που εβαλα στο search ηταν ΚΑΤΟΧΥΡΩΣΗ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ και τιποτε αλλο.Θες βαρεθηκα να ψαξω κι αλλο θες .....anyway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΙΚΑ Κ ΤΕΛΟΣ! Δεν χανονται τα κομματια με την καμια. Δωσε 40 ευρω ειτε ειναι ενα ειτε 1000 κομματια. η συμβολαιογραφικη πραξη κοστιζει τα στανταρ 37-40 ευρω. βεβαια να γνωριζει ο συμβολαιογραφος πως να κανει αυτη τη συγκεκριμενη δουλεια ε?!

 

Τα κομματια θα χαθουν μονο κ εφοσον βρεθει "μαυρος" συμβολαιογραφος που θα παραβιασει το βιβλιο του με πλαστες ημερομηνιες.

Μουσικοσυνθέτης - Ενορχηστρωτής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου