Προς το περιεχόμενο

Κιθαρα και Air condition


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως από το κρύο κάνεις πολλά vibrato και ξεκουρδίζεται  ;D ;D ;D (πλάκα κάνουμε  ;))

 

 

Δεν κοιτάς για τα κλειδιά σου μήπως είναι χαλαρά ?

 

Τα τσεκαρα μια χαρα είναι ρε γαμωτο...Γι αυτο φρίκαρα γιατι δεν γινεται να ξεκουρδιζει μονο με το air-condition,οταν δεν το βαζω ττο ριμαδι δεν εχω προβλημα τις πεταω τα ματια εξω στα σηκωματα και δεν ξεκουρδιζει ουτε για πλάκα.

 

 

Γι αυτό φτιάξαμε τις robot Gibson...για να κουρδίζουν μόνες του!!!!!

Ναι αλλα η δικια μου ειναι κιθαρα με προσωπικοτητα ξεκουρδιζει οποτε γουσταρει !!!! ;D ;D είναι συλλεκτικη λοιπον την πουλαω 150000 τιμη εκκίνησής !!! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπόν κάνε το εξής. Ξεκούρδισέ την και έτσι όταν ανάψεις το air condition θα κουρδιστεί μόνη της. Απλό.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκο κάτι βρήκα στο web σχετικό με τη κουβέντα μας.

 

Για δές.

Αναφέρει ένα τίτλο: Temperature Related Problems  ;)

http://www.steelguitarinfo.com/adjustments/troubleshooting.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκο κάτι βρήκα στο web σχετικό με τη κουβέντα μας.

 

Για δές.

Αναφέρει ένα τίτλο: Temperature Related Problems   ;)

http://www.steelguitarinfo.com/adjustments/troubleshooting.html

 

Θα τσεκαρω αμέσως!!να και ενας που με πήρε στα σοβαρα!!!  ;D  ;D ;D

Αρα δεν τρελλαθηκα ειναι υπαρκτο το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν κάνε το εξής. Ξεκούρδισέ την και έτσι όταν ανάψεις το air condition θα κουρδιστεί μόνη της. Απλό.

 

xaxaxaxa!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxaxa!

 

Εχετε  Gibson robotic γι αυτο γελατε ε?   ;D ;D ;D  παλιόπαιδα δεν ντρέπεστε να κοροϊδεύετε τους χρηστες Fender ?  ;D ;D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ στην αρχή δεν μου γέμισε το μάτι, αλλα το googlαρα και είδα

πως πράγματι συμβαίνει.   ;)

 

Περα απο την πλακα το εχω πάθει σε Studio και οχι μονο εγω και ο αλλας κιθαριστας πριν μια 8 ετια περιπου .Ναι επαιζε με Gibson ο αλλος !!! ;D ;D  Με την ιδια λογικη που ξεκουρδιζει μια κιθαρα αν βρεθει αποτομα σε πολυ ζεστη πχ κοντα σε τζακι το ιδιο παθαινει και με το κρυο.

Εμενα με νοιαζει να ξέρω αν παθαινει κατι το ξύλο με το air-condition απο οτι καταλαβα δεν παθαινει τιποτα οποτε είμαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κλιματιστικά ξηραίνουν τον αέρα. Το ερκοντίσιον χτυπάει κατευθείαν την κιθάρα; Από τους 30 στους 26 δεν έχεις κανένα πρόβλημα θερμοκρασίας, μόνο υγρομετρικό...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κλιματιστικά ξηραίνουν τον αέρα. Το ερκοντίσιον χτυπάει κατευθείαν την κιθάρα; Από τους 30 στους 26 δεν έχεις κανένα πρόβλημα θερμοκρασίας, μόνο υγρομετρικό...  ;)

 

Οχι σε καμια περιπτωση δεν βαραει την κιθαρα και παντα εχω πορτα λιγο ανοιχτεί .Μπορει να μην είναι 30 βαθμοι και να ειναι παραπανω ,παντως εμενα με νοιαζει οτι δεν παθαινουν τιποτα τα ξύλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου