Προς το περιεχόμενο

ANDY TIMMONS-ΝΕΑL SCHON


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Που παιζει ο Κοτζεν?????Εγω VAI Θα παω στις 22...Οσο για τα HOWE Videos Taq eisai σιγουρος οτι εχεισ το geg howe aim clinic 89 kai greg howe live in cabaet N.Y κια greg howe GENTLE HEATS LIVE..αν ναι εισαι ωραιος..αν οχι ...50 ευρω το καθενα..οχι ρε πλακα κανω!!!!!Mην με πανε και για πειρατεια μεσα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Videos apo Howe έχω ένα εκπαιδευτικό, από kotzen έχω τα πάντα;) [4 instructional και αρκετά lives]. Δεχτές και ανταλλαγές:) Ο Kotzen παίζει στο www.underworldclub.gr... see you there! Btw ο RK παίζει με Telecaster signature μοντέλο MIJ [best fenders κατά την ταπεινή μου γνώμη] και με ένα sig Conford Amp [ένα κανάλι, χωρίς reverb]. Pure guitar sound!

Kai ston Vai μέσα θα μαστε εννοείται, το προηγούμενο live τον Απρίλιο του 2001 ήταν το καλύτερο που έχω δει στην ζωή μου. Φέτος μαζί με McAlpine και Sheehan προβλέπεται χαμός;).

¶ντε πάλι μας έφεξε: Vai, Kotzen και Uli Jon Roth μέσα σε ένα μήνα. Τρελές καταστάσεις;)

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ela re seis..δεν βλεπω τον kotzen στο προγαμμα μεσα..τελως παντων!!Φιλε Taq..απο βιντεο και cd κιθαριστικα εχω της παναγιας τα ματια...αν πραγματικα επιθυμεις ανταλλαγη,its ok...τα πιο πολλα βιντεο τα εχω φερει απο εξωτερικο!!!!!!lot of money......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ela file antouan_z το taq ήταν το username ενός κολλητού... εγώ σχολίαζα σχετικά με τον Kotzen. Το Live του Kotzen έχει ανακοινωθεί στο επίσημο site του!! [check the homepage livedates - www.richiekotzen.com].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK re φιλε..Τhανκs για την πληροφορια σχετικα με συναυλια και εαν θες καμμια ανταλλαγουλα..contact me at [email protected]..για ακουστε και τον απαιχτο jeff kollman καθως και τον απιστευτο derryl gabel,αλα holsdwoth στυλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jeff Kollman man αυτός είναι απίστευτος;) Κάθε κομμάτι και διαφορετικό στυλ. Dery Gabel δεν έχω ακούσει αλλά μάλλον δεν με ενδιαφέρει αφού αποφεύγω το fussion. Γούστα είναι αυτά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε παίδες!!!!Έρχεται ο kotzen????

Απίστευτο μου φαίνεται!!!!(ΟΚ υπερβάλλω λίγο,έχω δει στην Ελλάδα κ άλλους που δεν περίμενα ΠΟΤΕ να δω βλ. bireli lagrene,victor wooten κ.α.).Απο τους πολύ αγαπημένους κιθαρίστες ο kotzen!Με βλέπω σύντομα στην Αθήνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου