Προς το περιεχόμενο

ANDY TIMMONS-ΝΕΑL SCHON


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα παιδια..πολυ καλη η παρεουλα σας ..ειμαι ψαρας εδω αλλα πιστευω να ενταχθω γρηγορε..χεχε!!!!Ειμαι και εγω ενας αρρωστος κιθαριστας εδω και 8 χρονια!!!Σας προτρεπω να ακουσετε τον παιχταρα Ανdy Τimmons.. και τον απιστευτο Neal Schon αν και ισως ηδη τοus ξερετε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

o neal γραφει ωραιες μελωδιες αλλα κατι με χαλαει στις φρασεις του.

ο timmons ομως ειναι κορυφη...!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Neal Schon έχει την ιστορία του και σε κάποιους προσωπικούς είναι πολύ ωραίος. Ο Andy Timmons από την άλλη είναι πραγματικά μοναδικός. Great Feeling, πολύ καλή τεχνική και μουσικότητα. I remember stevie, Cry for You, Hirosima και η διασκευή στο Litlle Wing τα αγαπημένα μου.

Και μια που μιλάμε για όχι και τόσο πολυσυζητημένους κιθαρίστες, έχετε τσεκάρει Richie Kotzen [ειδικά τους δίσκους με τον Howe και προσωπικά του]; θα σας πέσουν τα σαγόνια. Τι legato είναι αυτό!!

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Τaq οντως ο kotzen kai o howe παιζουν τις καλτσες του..εχω τα παντα και απο τους 2,απο ta cds toys μεχρι DVD!!!

Για μενα παντως απο τους σχετικα αγνωστους στην Ελλαδα...το τονιζω..στην Ελλαδα..ειναι ο θεος NEIL ZAZA,www.neilzaza.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kotzen - Howe τα χω και γω όλα;) Απίστευτοι όντως και ο Zaza είναι γαμάτος. Κατέβασα πρόσφατα ένα video από ένα clinic του στην Korea και έπαθα πλάκα. Στις συνθέσεις του επίσης είναι όμορφος. Checkare το Forum του Richie Kotzen για videos από διάφορες συναυλίες [Mr Big - προσωπικές και κάποιες εμφανίσεις στην ιαπωνική τηλεόραση] - www.richiekotzen.com.

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kotzen - Howe τα χω και γω όλα;) Απίστευτοι όντως και ο Zaza είναι γαμάτος. Κατέβασα πρόσφατα ένα video από ένα clinic του στην Korea και έπαθα πλάκα. Στις συνθέσεις του επίσης είναι όμορφος. Checkare το Forum του Richie Kotzen για videos από διάφορες συναυλίες [Mr Big - προσωπικές και κάποιες εμφανίσεις στην ιαπωνική τηλεόραση] - www.richiekotzen.com.

8 Νοεμβρίου παίζει Αθήνα

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου