Προς το περιεχόμενο

Οι ομορφοτεροι ενισχυτες.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 112
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πληροφοριακα, το tolex απορροφαει υπεροχα το σπρέι, οπτικα αλλα και

στην υφη ειναι σαν... αυθεντικο ;) Τελος στη μονοτονια του μαυρου :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπίχλα και Metalmike, αν κατάλαβα καλά αυτό το θρεντ, σύμφωνα με τον τίτλο του, είναι για τους ομορφότερους ενισχυτές, όχι για αυτούς που σας ακούγονται καλύτερα... είναι δυνατόν να τοποθετείτε δίπλα στα άλλα αριστουργήματα (ειδικά κάτι κουφά μπουτίκ) που αναφέρθηκαν τους εκτρωματικούς (εξωτερικά) B52, Bugera, Engl, Randall, Ibanez, Krank, Diezel κλπ?  :o (Καλά, ο Gallien Kruger που αναφέρθηκε παίρνει το χρυσό βραβείο!! Είπαμε, beauty is in the eye of the beholder αλλά όχι κι έτσι...)

 

Ας δείξω κι εγώ έναν που έχω και που μου αρέσει ιδιαίτερα (χωρίς δυστυχώς την από κάτω - σπάνια - καμπίνα 1x12)...

 

boogie.jpg

 

κι έναν που είχα στο παρελθόν και που επίσης μου άρεσε πάρα πολύ:

 

DSC01563.JPG

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι μαζί σου σε αυτό, σε στηρίζω κοινοβουλευτικά.

 

Όσο γαμάτο ήχο και αν έχουν οι μεταλάδικοιχαηγκέηνκλπκλπκλπ ενισχυτές, μου φαίνονται ελαφρώς ή και βαρέως χριστουγεννιάτικοι με όλα αυτά τα λαμπάκια. Θα έπρεπε τουλάχιστον να έχουν κάποιο mode λειτουργίας να αναβοσβήνουν όλα μαζί, για κάθε χρήση.

 

Επίσης πολύ σιδεριά ρε γμτ. Φυλακές ανηλικων. Αν είναι έτσι το μοντέρνο, προτιμώ το σεμεδάκι του κύριου Μπίχλα.

 

 

+1 !

 

E, οχι και ομορφες αυτες οι industrialιες!!! Ακομα και οι marshall δεν μου αρεσουν και τοσο (δηλαδη εμφανισιακα τι το ιδιαιτερο/ ωραιο εχουν? Σε εμπνεουν να παιξεις μουσικη???)

 

Εγω παντως περηφανα δηλωνω... σεμεδακιας, ερωτευμενος με ολες τις ομορφιες που βλεπω εδω μεσα, orange, gibson, mesa-boogie, fender KAI ΦΥΣΙΚΑ VOX   ;D ;D ;D  για να πω τα πιο γνωστα... Ακολουθωντας τον yellow brick road, και το τιλιο το σπιτικο θα πιεις,και μουστοκουλουρο θα βουτηξεις!

 

Πολυ μου αρεσουν και οι epihone http://www.thomann.de/gr/prod_bdb_AR_222241.html?image=0

 

και ειδικα αυτος http://www.thomann.de/gr/prod_bdb_AR_197586.html?image=1 .

 

Παντως δεν μπορω να καταλαβω αυτους που λενε (ουτε να χωνεψω την αποψη τους) οτι δεν παιζει ρολο η εμφανιση!!! Εγω τουλαχιστον θελω πρωτα απ'ολα να το γουσταρω το οργανο μου, να το αγαπαω και να με εμπνεει!

 

(εκτος του οτι ΑΡΚΕΤΑ συχνα αποδεικνυεται στην ΠΡΑΞΗ

οτι το κλασσικο υπαρχει λογος που ειναι κλασσικο, εκτος απο την στειρα προκαταληψη βεβαια...)

 

 

 

Ξεκολλατε ρε, old school, οχι φλωριες...   ::)

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπίχλα και Metalmike, αν κατάλαβα καλά αυτό το θρεντ, σύμφωνα με τον τίτλο του, είναι για τους ομορφότερους ενισχυτές, όχι για αυτούς που σας ακούγονται καλύτερα... είναι δυνατόν να τοποθετείτε δίπλα στους άλλους που αναφέρθηκαν τους εκτρωματικούς (εξωτερικά) B52, Bugera, Ibanez, Krank, Diezel κλπ?

Aαα, σε παρακαλω ;D εγω μονο εναν hughes & kettner και εναν bugera εβαλα

μονο και μονο επειδη ειναι γυμνοι και θα μου φωτιζαν ωραια το δωματιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου