Προς το περιεχόμενο

40 δευτερα


ted

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετω την παρεα του noise κ παραθετω το παρακατω κλιπακι των

40 δευτερολεπτων!!!!

Απλα  κ  μονο  γιατι χαρηκα  που  καταφερα  να  γραψω  κατι  με  την  cubase!!

Θα ειναι  τιμη    μου

να  μου απαντησετε για  βελτιωσεις παιξιματος,  ηχου , κ ηχογραφησης...

 

Ολα  τα  σχολια  δεκτα...

Σας  ευχαριστω  εκ  των  προτερων... :)

01_Track_01.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Ted! Το backing ειναι ενα δωδεκαμετρο(αν και εφαγες το πρωτο μετρο του ;)). Απο τεχνικη τα πας πολυ καλα, και νομιζω οτι εχεις περιθωρια να γινεις ακομα καλυτερος. Η αντιμετωπιση του δωδεκαμετρου λιγο με προβληματισε. Θα προτιμουσα η να παιξεις κατι πιο ''blues'' σ'αυτο το backing track, η να παιξεις σ'αυτο το style που επαιξες με καποιο πιο ''rock'' backing track. Βεβαια αυτο ειναι μια προσωπικη αποψη που για κανενα λογο δεν επιβαλεται να υιοθετηθει απο εσενα η καποιον αλλο. Γενικα νομιζω οτι εχεις αρκετες δυνατοτητες, και συνεχισε ετσι και μπραβο σου! Οσο για την ηχογραφηση θα αφησω καποιον πιο ειδικο απο μενα να σου πει. Τα συγχαρητηρια μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία δουλειά. Βρήκες backing track από το νετ ή το έγραψες εσυ;

Μια που είναι ένα shred σόλο ανέβασε λίγο στην μίξη την κιθάρα και κατέβασε λίγο το μπάσο. Για τα προσωπικά μου γούστα ίσως να είναι λίγο μουντός ο ήχος σου στην κιθάρα αλλά περί ορέξεως...

Καλή συνέχεια.

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου