Προς το περιεχόμενο

Νεο Προβaδικο στο Αιγάλεω....


SPEEDHEEL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα ονειρο χρονων αρχισε να παιρνει μορφη μεσα στο Καλοκαιρι που μας περασε κ πριν απο 2 βδομαδες ο Νικος ,ο Κωστας και ο Μιχαλης περηφανα  ;D ;D ειδαν να ανοιγουν οι πορτες του Bαckstαge Studio ...

 

Προς το παρον το Bαckstαge Studio διαθετει μια αιθουσα για προβες με πολυ καλο εξοπλισμο

(EDEN,QSC,Rαndαll,Mαckie,ENGL,Mesα Boogie,Fishman,Korg,Ibanez,TC Electronics,Υαmαhα Drums etc etc)

Hδη ετοιμαζονται ακομα μια αιθουσα προβας κ αλλη μια recording...

 

Σας περιμενουμε να γνωριστουμε κ να φιλοξενησουμε την προβα σας

Τιμη ωρας     10 ευρω

παρκινγκ       ανετο

 

διευθυνση Κυπαρισσιας 10 - Αιγαλαιω   (5' λεπτα με τα ποδια απο το Μετρο)

 

τηλ επικοινωνιας    6945-892459

 

Φιλικα

 

Νικος-Κωστας-Μιχαλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιγαλεωωωωωωωωω, Αιγαλεαρααααα

 

Ελα να μαζευομαστε, γιατι το μονο (?) στουντιο που ξερω στο Αιγαλεω ειναι αισχρο κ πανακριβο.(ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμαι.)

And so castles made of sand melts into the sea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιγαλεωωωωωωωωω, Αιγαλεαρααααα

 

Ελα να μαζευομαστε, γιατι το μονο (?) στουντιο που ξερω στο Αιγαλεω ειναι αισχρο κ πανακριβο.(ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμαι.)

 

Mean είσαι πολύ....mean  ;D ;D ;D

 

χούμορ κάνω έτσι; χούμορ....μη το παίρνεις σοβαρά...

 

Παιδιά καλές δουλειές, ξέρω τους πρώτους ιδιοκτήτες και θα τα πούμε και από κοντά, μένω δίπλα.

 

(Και αν θέλετε οι "προβάροντες" πετάγεστε πριν, κατά τη διάρκεια ή μετά από τη πρόβα για να πάρετε μπύρες απέναντι στο super ή ανεβένετε πάνω στο γυμναστήριο να "παίξετε" και μια κατοστάρα πάγκο στήθος... (λέμε τώρα)... ;D ;D)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το στουντιο ειναι απλα απιστευτο.Μην φανει οτι κανω διαφημιση,προς θεου,απλα η καλη δουλεια πρεπει να λεγεται.Εγω σαν καφρος κιθαριστας που ειμαι,τραβιεμαι απο μαρουσι,αιγαλεω μονο για το στουντιο των παλικαριων.Εκτος του οτι ειναι φοβερα ατομα και παρα πολυ εξυπηρετικοι,τα μηχανηματα τα σπανε ;DΕτσι ρε!!!!ΟΧΙ ΑΛΛΟΙ ΜΑRSHALL.Να'ναι καλα ο κολλητος μου που με ξεστραβωσε και πηγαμε εκει.Αξιζει τον κοπο.

Και εγω μαζι σας παιδες.Αιγαλεωωωωωωωωωω.Αιγαλεαρααααααααααααα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πaιδες ευχaριστω γιa τις aμεσες aπaντησεις σaς...

 

Ο χωρος (οπως τον βλεπουμε εμεις τουλaχιστον) εινaι φιλοξενος γιaτι φτιaχτηκε aπο μουσικους ...γιa μουσικους με μερaκι ,κοπο κ φυσικa μηχaνημaτa...Γουστaρουμε aυτο που κaνουμε

 

Νa μην ξεχaσω κ την κaφετεριa aπενaντι (εκτος aπο το γυμνaστηριο κ το Βεροπουλο  ;D) με το aνaτολικο μπλοκ νa προελaυνει 8) 8) 8)

 

Σaς περιμενουμε

 

Keep Rocking...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πaιδες ευχaριστω γιa τις aμεσες aπaντησεις σaς...

 

Ο χωρος (οπως τον βλεπουμε εμεις τουλaχιστον) εινaι φιλοξενος γιaτι φτιaχτηκε aπο μουσικους ...γιa μουσικους με μερaκι ,κοπο κ φυσικa μηχaνημaτa...Γουστaρουμε aυτο που κaνουμε

 

Νa μην ξεχaσω κ την κaφετεριa aπενaντι (εκτος aπο το γυμνaστηριο κ το Βεροπουλο  ;D) με το aνaτολικο μπλοκ νa προελaυνει 8) 8) 8)

 

Σaς περιμενουμε

 

Keep Rocking...

 

 

 

ουπς...μάλλον έχω χάσει πολλά επεισόδια...(καθ'ότι παντρεμένος... :))

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλες δουλειες παιδια!!! Εχω παιξει στο παλιο studio καποιες φορες , θα σας επισκεφτω- αν κ μενω λιγο μακρια τωρα- αλλα καθοτιν παλιος Αιγαλεωτης δεν ξεχνω τις γειτονιες που μεγαλωσα!!! ( κ τα πρωτα live στο μπαρουταδικο!!)

city 12

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου