Προς το περιεχόμενο

Τι πεταλιέρα να πάρω;


ELIANIOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΟΟΟΟΟΟΟσο τα φοβαμαι αυτα τα λαμπατα με τα υπεροχα >:( :'( ;) σταθερα ρευματα στην Ελλαδιτσα μας. Σας ευχαριστω παντως keep walkin

Οσο αφορα τα jam μηπως μου παρουν τα αυτια σε ευρω?

X-minor ποσο δικιο εχεις για τα πεταλακια.

Σε boss ή line6 τι λετε?

 

Yπολογισε 400-500 για ενα συνολο καπου 4 πεταλακιων..! τα βασικα δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω λεω να πεις τι ακριβως εφε θα χρησιμοποιεις για να σου πουμε τι ακριβως νομιζουμε οτι χρειαζεσαι.

Φανταζομαι οτι μια καλη λυση ειναι να κρατησεις μερικα απο τα drives που εχεις σε πεταλια και τα υπολοιπα εφε να τα παρεις απο την πεταλιερα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια μια και μιλαμε για καστομιες, θα μπορουσε ο Jam(πριν μιλισω μαζι του) να βαλει αυτα που εχω σε ενα board?

Πχ να παρει ολα τα σιρκουι, διακοπτες, ποντεσιομετρα και να βαλει σε ενα κουτι? με πιανεται?

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι θα μπορουσε. Αλλα δεν μπορω να σου πω με ακριβεια το κοστος. Νομιζω οτι καπου λεει κατι τετοιο στο σαιτ

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΟΟΟΟΥΥΥΥΥ ΓΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ

ΒΡΗΚΑ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΑΙ ΣΕ ΦΩΤΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΤΕ

ΠΑΤΕΝΤΑ BY ME.(αλλωστε γι αυτο το επωνυμο μου ειναι smith)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε! και εγώ πεταλιέρα digitech έχω και αντίθετα με σενα τώρα αρχίζω να παίρνω πεταλάκια... υπάρχουν έτοιμες βάσεις για να κάτσουν πετάλια και whawha  ή ότι θες αλλά με λίγη προσπάθεια και μερικά κομμάτια ξύλο και μπογιά φτιάχνεις μια τέλεια μουράτη βάση για πεταλάκια και αργότερα παίρνεις και μια πεταλιέρα για τις πρόβες και γενικότερα φοριτότητα! τα πεταλάκια για τον κιθαρίστα είναι... σαν τα βιβλία για τους λάτρεις τους...

το καθένα ξεχωριστό και ποτέ δεν χάνει την αξία του  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοεις καστομ αυτο που καταλαβα  τοτε τσεκαρε εδω (βασικα τσεκαρε ετσι κι αλλιως!)

 

http://www.jampedals.com/index.php?page=custom-multi-pedals&hl=el_GR

 

 

Συμφωνώ απόλυτα με τον Θανάση στο προτείνω ανεπιφύλακτα...λίγο ακριβούτσικο μεν αλλα.....μιλάμε θα έχεις πολυ καλα αποτελέσματα, μέσα στο custom multipedal νομίζω θα μπορείς να βάλεις και πετάλια που ήδη έχεις εκτός των Jam pedals αν δεν κάνω λάθος...!  ;)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι ρε παιδια σα το πεταλακι ΤΙΠΟΤΑ.

Αλλα αν δε κατσει η πατεντα θα παω στον jam για πιο φισφιριλε καταστασεις μα ζωγραφιες απο κονσερβα κορν μπιφ prima(και γ@@Ω του μεζεδες) κλπ.

Παντως κουτι απο νουνου Θαναση μου δε θα ναι. Ξυλα μοκετα ψαροκολλα βιδες παξιμαδια και κοντρα πλακε θαλασσης 2,5'' σε τελαρω υψους οσο ενα Boss πχ με πατεντα προεκτασης στα jack υποδοχης κλπ. Θα δειτε.

Περιμενω παραγγελειες  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου