Προς το περιεχόμενο

Cold Turkey Jam


z43k0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ένα τζαμαρισματάκι πάνω σε ένα backing track μάλλον του Guitar Techniques [sultane Smoothie κάτι λέγεται, με σαφείς αναφορές σε Santana]. Cold turkey γιατί κάνω μια προσπάθεια να κόψω το ρημαδοτσίγαρο... οπότε I m in a weird state of mind;)

cold4.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σου για την προσπάθεια να κόψεις το ρημαδοτσίγαρο :)

 

Συμπαθητικό μου ακούστηκε, αν και νομίζω ότι έβγαινε λίγο εκτός ρυθμού. Σαν παίξιμο, ΟΚ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν διαβασα το thread μου ρθε στο μυαλο ο john lennon !  ;D

 

Οταν ακουσα το backing track ειναι σαν να ακουω ολους τους δισκους του santana.

 

Και οταν ακουσα το τραγουδι μου ρθε στο μυαλο τα σολα στο crying machine.Πολυ καλο παιξιμο αλλα να σου πω ζαλιστηκα μετα απο λιγο.Αν και η εμπνευση δε μπαινει σε καλουπι , θα πρεπε και να ακουμε και λιγο την ρυθμικη κιθαρα και να υπαρχει μια εναλλαγη στις εντασεις αναμεσα στις 2 tracks των solo .

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την ακρόαση, δεν είχα σκοπό να σας ζαλίσω [βασικά για αυτό είχα ρίξει την ένταση αρκετά στο άλλο track, στα ηχεία ακούγεται περίπου σαν "χαλί" - με ακουστικά είναι όντως αρκετά dizzy η κατάσταση]. Απλά και τα δύο jams μαζί, αποτυύπωναν καλύτερα το "weird state of mind" που έγραψα παρά πάνω - δηλαδή εκείνη την αίσθηση της "αδυναμίας συγκέντρωσης".  Thanks again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου