Προς το περιεχόμενο

Black Label Society - In this river acoustic cover by moi!


mixlad41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λπν, οπως βλεπετε εκανα ενα κοβερ κ' εγω κ εχω κι αλλα, ειναι το 1ο που ανεβαζω!

Εχουμε κ λεμε :

Κιθαρες: Ibanez EW20WN(ακουστικουλα σειρας exotic wood)

μικροφωνο: Απο το headset του πισιου(PC)

Προγραμμα: Audacity(αλλ το δουλευω λιγο καιρο κ δε το ξερω καλα)

Τεσπα, αν σας αρεσει αυτο 8α ανεβασω κ μερικα αλλα clips...καλα ξερω οτι δν ειναι τελειο :P, ουτε καν πολυ καλο :P, αλλα δεν θα το βαλω κ σε κανα δισκο :P:P:P

Black_Label_Society_-_In_this_river_2.mp3

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία κιθάρα, γλυκιά φωνούλα, ο ήχος τα χαλάει λίγο. Γίνεται εκκωφαντικός σε κάποια σημεία. :) Ανέβασε κι άλλα να σε ακούσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω gkou!Ακουσα κ δικα σ κλιπ, παρα πολυ καλα, μ'αρεσαν!Εχω γραψει κ καποια δικα μ, κατι παλιομπλουζιες...αλλα δν μπορω να τα ηχογραφησω με καλο ηχο, τα εχς βεβαια σε ψιλοαθλια ποιοτητα σε video που παιζουμε με τη μπαντα μ...Κ εχω ερωτηση, οκ, κιθαρες, μπασα, φωνες, τα ηχογραφουμε στο πισι....τα γ*&^$τυμπανα πωσ να τα γραψω, με κανα virtual drummer, θα παει στραφι η τεχνη του drummer κ σκιζει κιολας ο κερατας...Οποιος μπορει ασ δωσει ιδεες για να κατσω να φτιαξω τα κλιπακια!

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω...καλα ε, σας εχω αφησει αφωνους απ'οτι βλεπω:P κανενα comment εκτος απο τν gkou...Η αυτο ή δν αρεσει σε κανεναν :P:P:P:P:P:P xaxa

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Η κιθάρα ακούγεται μια χαρά και φαντάσου ότι το ακούω στο laptop… Η φωνή δεν είναι κακή αλλά η ταπεινή μου άποψη είναι ότι ερμηνευτικά σε παίρνει για μια μικρή βελτίωση. Η γενική εικόνα πάντως είναι καλή, keep on rockin… Όσο για τα τύμπανα θα τα γράψεις και αυτά στο PC και εννοώ ότι θα τα προγραμματίσεις με κάποιο από τα σχετικά προγράμματα. Βέβαια για να μην πάει στράφι ο… τομαροκρούστης (βλέπε ντράμερ) μπορείτε να γράψετε σε κάποιο στούντιο, ηχογραφώντας φυσικά τύμπανα, αλλά αυτό κοστίζει, ενώ στο σπίτι, στο PC, είναι… τσάμπα.

Ορίστε λοιπόν άλλο ένα comment για να μην σε αφήσουμε παραπονεμένο. Μπράβο, ανέβασε κι άλλα.   

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου