Προς το περιεχόμενο

Επιστροφη gear στο thomann gia επιστροφη χρηματων?


fm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.thomann.de/be/compinfo_contact.html (οι μόνοι αρμόδιοι για να σου απαντήσουν)

 

Εμ δεν έστειλα? και στον Salim και στο κεντρικο(?)...

Αλλά έχω ας πούμε καλώδια μέσα που τα χρειαζόμαστε!!! και αν μου απαντήσει ότι θα αργήσει να τα ακυρώσω... αλλά 3 μέρες τώρα τπτ... έστειλα κι άλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κάτι ξέρψ παραπάνω απο σένα φίλε μου...trust me

 

Για πες μας και εμάς "φίλε μου", γιατί μόλις χτες πήρα απαντητικό mail από τον Salim, από το γνωστό [email protected]

 

Πραγματικά ανυπομονώ να μάθω το inside information που έχεις.

 

edit: και μόλις τώρα έλαβα ένα ακόμα mail από τον "ανύπαρκτο" φίλο μας.  ::)

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ δεν έστειλα? και στον Salim και στο κεντρικο(?)...

Αλλά έχω ας πούμε καλώδια μέσα που τα χρειαζόμαστε!!! και αν μου απαντήσει ότι θα αργήσει να τα ακυρώσω... αλλά 3 μέρες τώρα τπτ... έστειλα κι άλλο!

 

Τηλεφώνησες? (αυτονόητη ερώτηση, έτσι απλά για να συνεχιστούν οι θεαματικότητες...)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1oν δυστυχώς δεν ξέρω τι σημαίνει "inside information" αν εννοείς το περιεχόμενο της αλληλογραφίας ήταν μια τυπικότατη ερώτηση η οποία στο δεύτερο μήνυμα επαναλήφθηκε με παράκλιση να λάβω σύντομη απάντηση για το λόγο που είπα και απο πάνω...

 

2ον προσπαθούσα να πάρω στα κεντρικά στην Γερμανία αλλά μου λεγε ότι δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή παρ'όλο που δοκίμασα αρκετούς συνδιασμούς (το διψήφιο της Γερμανίας -49- κλπ) και τηλέφωνο για έλληνες δεν έβρισκα στο site

 

3ον δεν είπα ότι ο salim salim ή ο Αγγελόπουλος (έτσι δεν τον λένε τον άνθρωπο) είναι ανύπαρκτοι απλά είπα μήπως ξέρετε γιατί έχω υποχρέωση στους άλλους...

 

Τελικά βρήκα απο συζήτηση το τηλέφωνο ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΛΑΤΕΣ στο οποίο και συνδέθηκα κανονικά και ο ευγενέστατος πάντα κύριος είπε πως θα ειδοποιήσει να λάβω τμηματικά.

Απλά συνήθως παραγγέλνω απο music store και τα ενδοsiteικά του Θωμά δεν τα ξέρω καλά

 

ΕΥχαριστώ πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Φίλε μου, δεν απάντησα σε σένα. Κοίτα λίγο πιο προσεκτικά τα quotes. Ευχαριστώ.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φίλε μου, δεν απάντησα σε σένα. Κοίτα λίγο πιο προσεκτικά τα quotes. Ευχαριστώ.

 

Έχεις δίκιο! Κατάλαβα ότι μίλαγες σε άλλον αλλά νόμιζα ότι στη συνέχεια αναφερόσουν σε μένα...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ον προσπαθούσα να πάρω στα κεντρικά στην Γερμανία αλλά μου λεγε ότι δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή παρ'όλο που δοκίμασα αρκετούς συνδιασμούς (το διψήφιο της Γερμανίας -49- κλπ) και τηλέφωνο για έλληνες δεν έβρισκα στο site

 

Δεν θέλω να σε αμφισβητήσω αλλά μου φαίνεται περίεργο να μη δουλεύει ούτε ένα από τα 18 τηλέφωνα που έχει το ανωτέρω λινκ... αν το πρώτο είχε κλατάρει για λίγο, μήπως αυτό του Guitars ή κάποιο άλλο δεν θα μπορούσε να σε συνδέσει?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σε αμφισβητήσω αλλά μου φαίνεται περίεργο να μη δουλεύει ούτε ένα από τα 18 τηλέφωνα που έχει το ανωτέρω λινκ... αν το πρώτο είχε κλατάρει για λίγο, μήπως αυτό του Guitars ή κάποιο άλλο δεν θα μπορούσε να σε συνδέσει?

 

Δεν πήρα σε ξέμπαρκα τμήματα! δεν δοκίμασα καν... πήρα στο account. πιθανόν έκανα εγώ λάθος αλλά δεν ξέρεις... τέλος πάντων λύθηκε το πρόβλημα και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Μην βγαίνουμε ΚΙ ΑΛΛΟ off topic και βαράει ο αρχηγός με απολύσεις πάλι...  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3ον δεν είπα ότι ο salim salim ή ο Αγγελόπουλος (έτσι δεν τον λένε τον άνθρωπο) είναι ανύπαρκτοι απλά είπα μήπως ξέρετε γιατί έχω υποχρέωση στους άλλους...

Άλλος ο Salim άλλος ο Αγγελόπουλος...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου