Προς το περιεχόμενο

αποψεις για το electro harmonix microsynth...


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε toneless οπως εχεις αντιληφθει ειμαι αρκετα low budget τυπος :cry: .ξερω οτι υπαρχουν δεκαδες καλυτερα overdrive απο το sd1 αλλα παντα κοιταω αποδοση τιμη και δεν ξερω κατι καλυτερο με βαση αυτο.μακαρι να ξερετε καποιο καλυτερο στα λεφτα αυτα να το δοκιμασω.

και γω το υποτιμουσα, αλλα οταν εμαθα οτι ειναι βασικο πεταλι στο ok computer αποφασισα οτι μαλλον με καλυπτει :lol:

σχετικα με το big muff αρχισα να το γλυκοκοιταω οταν εμαθα οτι αυτο ειναι το "αρρωστιαρικο-τρελλο" distortion των mogwai που λατρευω και γι αυτο ειπα να το δοκιμασω αφου δεν μου φαινεται ακριβο.

το tunamelt ειναι τοσο φτηνο που δεν εχω να χασω τιποτα πιστευω, αλλα θα με ενδιεφερε και η αποψη σου για το πιο ειναι καλυτερο και δεν ξεπερναει τα 100 ευρω.

 

σχετικα με το microsynth, μακαρι να διεθετα 270 αυτην τη στιγμη αλλα δυστυχως εχω αλλες προτεραιοτητες.θα ειναι λιγο χαζο να ειναι το πρωτο μου πεταλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω οτι υπαρχουν δεκαδες καλυτερα overdrive απο το sd1 αλλα παντα κοιταω αποδοση τιμη και δεν ξερω κατι καλυτερο με βαση αυτο.μακαρι να ξερετε καποιο καλυτερο στα λεφτα αυτα να το δοκιμασω.

και γω το υποτιμουσα' date=' αλλα οταν εμαθα οτι ειναι βασικο πεταλι στο ok computer αποφασισα οτι μαλλον με καλυπτει :lol: [/quote']

 

Μην το πάρεις για αυτόν το λόγο.Κουβάλα μια μέρα την κιθάρα σου και τον ενισχυτή σου και δοκίμασε το.

Ο ήχος του Οk Computer έχει και whammy,shred master,Roland space echo,Mutronics mutator,twin reverb,vox.Kαι κυρίως έχει και NIGEL GODRICH.

 

:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε ρε παιδια ανεβαστει κανενα clip να ακουσουμε και μεις οι φτωχοι.......

 

 

 

μολις τωρα φτιαχνω ενα......μαλλον δυο...να μπορεσω να καλυψω ενα α' ευρος ηχου απο αυτο το πεταλακι... :lol: :lol:

 

2 μερες ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ με αυτο...θα τα βαλω μολις τα τελειωσω στα clips.ελπιζω να ειναι ετοιμα και να τα βρεις το πρωι :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου