Προς το περιεχόμενο

ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ........by Michael


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους και παλι .Μετα απο το πρωτο μου σουξε "Αλανιαρα" ( http://www.noiz.gr/index.php?topic=172893.0 )ερχεται το δευτερο τραγουδακι απο το ομώνυμο cd (που θα κυκλοφορήσει επίσημα το 2045 περιπου  ;D ;D ;D)

"Δεν Μασαω " ο τιτλος του.Εχω παιξει κιθαρα,μπασσο,φωνες εκτος απο το σαξοφωνο οπου παιζει ο αδερφικος μου φιλος και κουμπαρος ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΙΚΟΣ .!!

Περιμενω τα σχολια σας σε ολους τους τομείς.Ευχαριστω και καλη ακροαση.

 

DEN_MASAO.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν καταρχάς η παραγωγή με χάλασε αρκετά... Η φωνή ανεβοκατεβαίνει σε ένταση (σαν να απομακρύνεσαι από το μικρόφωνο και να ξαναπλησιάζεις)

Το μπάσο ήθελε λίγο περισσότερο shaping (μέσω τι eq το πέρασες?) και να είναι ίσως και λίγο πιο μπροστά... Η κιθάρα θα ήθελα να έχει άλλο ένα κανάλι με λίγη βρώμα παραπάνω στην αρχή και να ακούγεται λιγάκι από το βάθος... Νομίζω ότι ακούω από κάπου ένα wah το οποίο όμως θα ήθελα να ακούγεται πιο καθαρά... Γενικά θα ήθελα μία πιο gain κιθάρα (όχι πολλά πράγματα αλλά λίγο πιο πολύ)

Από ότι καταλαβαίνεις σχολιάζω μόνο παραγωγή γιατί όλα τα υπόλοιπα μου αρέσανε πάρα πολύ... Και ειδικά οι στίχοι... ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος φιλε!

εμενα και η αλανιαρα μου αρεσε πολυ,νομιζω στο χα πει, αλλα δεν ειμαι σιγουρος! :)

 

ετσι και αυτο μ αρεσει πολυ!

αν ζουσαμε στα ειτιζ χαλαρα θα ειχε τις πωλησεις του ευλαμπια! ;D

 

γενικα, προβληματακια στην παραγωγη υπαρχουν!

το ιδιο και καποια μικρα στους στιχους!

αλλα ειναι σε πολυ καλο επιπεδο το γενικοτερο πακετο!

με χαρα θα σε εβλεπα λαιβ! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν καταρχάς η παραγωγή με χάλασε αρκετά... Η φωνή ανεβοκατεβαίνει σε ένταση (σαν να απομακρύνεσαι από το μικρόφωνο και να ξαναπλησιάζεις)

Το μπάσο ήθελε λίγο περισσότερο shaping (μέσω τι eq το πέρασες?) και να είναι ίσως και λίγο πιο μπροστά... Η κιθάρα θα ήθελα να έχει άλλο ένα κανάλι με λίγη βρώμα παραπάνω στην αρχή και να ακούγεται λιγάκι από το βάθος... Νομίζω ότι ακούω από κάπου ένα wah το οποίο όμως θα ήθελα να ακούγεται πιο καθαρά... Γενικά θα ήθελα μία πιο gain κιθάρα (όχι πολλά πράγματα αλλά λίγο πιο πολύ)

Από ότι καταλαβαίνεις σχολιάζω μόνο παραγωγή γιατί όλα τα υπόλοιπα μου αρέσανε πάρα πολύ... Και ειδικά οι στίχοι... ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!

 

Σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου.Να σου πω την αληθεια αυτο με την φωνη δεν το εχω προσεξει,θα το ξανατσεκαρω.Παιζουν 3 κιθρες.Μια wha που ακούγετε και απο τα δυο ηχεια ,μια ακουστικη απο το δεξι και μια ηλεκτρικη με chorus αριστερα απλα ηθελα να βγει μπροστα το σαξ και η wha .Γενικα ειναι λιγο μπουκομενο ,το εχω λειωσει στο eq για να το πριμαρω λιγο επειδή τα τυμπανα ειναι κοπτοραπτικη και η ποιοτητα τους αρκετα χαμηλη και δεν παιρνει και πολλά,αρχιζουν πικαρισματα μετα.Σε εχυαριστω πολυ για το χρονο σου και για τις επισημάνσεις σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος φιλε!

εμενα και η αλανιαρα μου αρεσε πολυ,νομιζω στο χα πει, αλλα δεν ειμαι σιγουρος! :)

 

ετσι και αυτο μ αρεσει πολυ!

αν ζουσαμε στα ειτιζ χαλαρα θα ειχε τις πωλησεις του ευλαμπια! ;D

 

γενικα, προβληματακια στην παραγωγη υπαρχουν!

το ιδιο και καποια μικρα στους στιχους!

αλλα ειναι σε πολυ καλο επιπεδο το γενικοτερο πακετο!

με χαρα θα σε εβλεπα λαιβ! :)

 

Ναι μου το ειχες πει για την αλανιαρα.Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια και που με ακουσες παλι.Οσο για live απο το στομα σου και στου θεου τ'αυτι που λεμε !!!

 

πολυ ωραια δουλεια μπραβο.

και ωραιοι στοχοι

 

συνεχισε.... ;)

 

Ευχαριστω ,εχω πολυ υλικο ακομα θα τα λεμε σιγα σιγα ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπράβο βρε Μιχάλη :D :D :D! Τίποτε δεν έχει να ζηλέψει από αυτά που ακούμε στο ραδιόφωνο, μακάρι να σε ακούσω κι εκεί!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπράβο βρε Μιχάλη :D :D :D! Τίποτε δεν έχει να ζηλέψει από αυτά που ακούμε στο ραδιόφωνο, μακάρι να σε ακούσω κι εκεί!!! ;)

 

Thank you very much !!!! για το χρονο σου και το σχολιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου