Προς το περιεχόμενο

επιλογη κιθαρας


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η diablo pro (απίστευτη κιθάρα) είναι αρκετά φθηνή και τεράστιο value for money.

+100

αν σου αρέσουν τα πιο ψωμωμένα μανίκια

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οι jackson άστο καλύτερα (εκτός και αν το budget σου είναι κάνα χιλιάρικο) και για τις BC Rich τα έχουμε πει σε άλλο ποστ!!!! ;D

 

 

γιατι jackson οχι ??? σκεφτομουν του adrian smith αλλα με χαλαει αφορητα το τεραστιο jackson στο Ηeadstock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι jackson οχι ??? σκεφτομουν του adrian smith αλλα με χαλαει αφορητα το τεραστιο jackson στο Ηeadstock

 

Έχει και μια San Dimas στις αγγελίες σε αρκετά καλή τιμή, και πιστεύω πως είναι κοντά σ'αυτό που θες. Κι έχει Charvel αντί για Jackson εκεί πάνω.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Άρη σορρυ κιόλας αλλά τελικά τι θες να πάρεις;Ενισχυτη κιθάρα πεταλιέρα;Προσωπικά δεν με αφορά αλλά γνωμη μου είναι οτι έχεις γεμίσει το κεφάλι σου με χίλια δυο τα οποία ακόμα δεν γνωρίζεις.Ειλικρινά δεν το λέω επιθετικά.

 

On topic.Με μια schecter c-1 custom(2010 σειρά) εισαι κομπλέ και είναι και πανέμορφη.Μπες στο site να την δεις.Εχει όλα τα feat ακριβώς που θέλεις.24 τάστα maple "χοντρή" ταστιέρα και το κλασσικό σετακι seymour duncan που είναι τζετ για τη δουλειά σου.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι θα βοηθουσε να πεις σε τι χρηματα θα κινηθεις... Γιατι αλλοι θα σου πουν για τιμες 500-800€ και αλλοι απο 1200 και πανω κτλ. Το θεμα αναλογια τιμης/αποδοσης ειναι σχετικο ετσι κι αλλιως, αναλογα με το τι ακριβως θες. Αν ομως εχουμε ενα οικονομικο ταβανι, τοτε ειναι πιο ευκολο να προτεινουμε μοντελα. Γιατι περι ορεξεως... Αν εχεις χρηματα και PRS USA χτυπας και Suhr και παει λεγοντας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/framus_diablo_custom_honey.htm

 

αυτη μου αρεσει... ωραια φενεται... ομως δεν εχει floyd rose... και απο οτι ειδα αυτες οι framus δεν εχουν καθολου floyd rose... οπως και οι prs που μου αρεσουν εξισου δεν εχουν floyd. τι κανουμε ?????????

παντως σχεδιαστικα και σαν φινιρισμα απο την φοτο φαινεται ωραια η framus κτι τετοιο ψαχνω εμφανισιακα αλλα θελω και το original floyd , οχι σαν αυτα τα παλιοκορεατικα floyd που βαζει αυτη η παλιοbcrich στα φτηνιαρικα μοντελα της.... ;D ;D ;D ;D χε χε χε πλακιτσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι jackson οχι ??? σκεφτομουν του adrian smith αλλα με χαλαει αφορητα το τεραστιο jackson στο Ηeadstock

Γιατί αν βρεις κάτι ποιοτικό σε Jackson που να μην είναι Jackson USA σημαίνει ότι κέρδισες στο Τζόκερ... Όσες έχω πιάσει μετά από 1-2 ώρες παίξιμο κατάλαβα ότι χρησιμεύουν μόνο για να ζεσταθείς τον χειμώνα πετώντας τις στο τζάκι... Άθλιοι μαγνήτες, άθλια ηλεκτρικά, χάλια hardware, χάλια φινίρισμα, ταστοδουλειά κλπ... Εκτός ρε παιδιά και αν έχω πέσει στις περιπτώσεις εγώ τι να πω...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Άρη σορρυ κιόλας αλλά τελικά τι θες να πάρεις;Ενισχυτη κιθάρα πεταλιέρα;Προσωπικά δεν με αφορά αλλά γνωμη μου είναι οτι έχεις γεμίσει το κεφάλι σου με χίλια δυο τα οποία ακόμα δεν γνωρίζεις.Ειλικρινά δεν το λέω επιθετικά.

 

On topic.Με μια schecter c-1 custom(2010 σειρά) εισαι κομπλέ και είναι και πανέμορφη.Μπες στο site να την δεις.Εχει όλα τα feat ακριβώς που θέλεις.24 τάστα maple "χοντρή" ταστιέρα και το κλασσικό σετακι seymour duncan που είναι τζετ για τη δουλειά σου.

 

εχεις δικιο και δεν παρεξηγουμαι... ειχα εδω και χρονια μια φεντερ την οποια βιαζα εχωντας επανω εναν invader. επαιζε ωραια αλλα δεν ενιωθα καλα τον βιασμο πλεον... μετα απο χρονια αφου αποκατασταθηκα πλεον εππαγγελματικα θελησα να κανω εναανοιγμα και να παρω καποιες κιθαρες που παντα ηθελα.... ετσι λοιπον πηρα mia jackon rr3 , bcrich warlock deluxe , epiphone les paul... και παλι ομως δεν ειμαι ευχαρηστιμενος αφου ολες αυτες ειναι ειδικεσ κιθαρες . εγω θελω μια αυτη την στιγμη ποιοτικη κιθαρα σε ενα κανονικο σχημα αφου αυτες που πηρα ναι μεν ειναι ονειρο νεανικο και το οποιο πραγματοποιησα αλλα δεν βολευουν για χρηση στο σπιτι κατεμε... ελπιζω να νιωθεται το προβλημα μου ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βολευουν για χρηση στο σπιτι κατεμε... ελπιζω να νιωθεται το προβλημα μου ;D ;D

 

Εγω τωρα εφαγα φλας. ???...τι ενοεις οτι μια κιθαρα δεν βολευει για χρηση στο σπιτι?....δηλαδη για τι αλλη χρηση βολευει και για που....δεν μπορει να μην σου καθεται καμια απο αυτες που εχεις και να θες να παρει και αλλη....μηπως δεν σου κατσει και η ακριβη που θα παρεις και μετα θελεις αλλα?....σε κοβω ολιγον μπερδεμενο ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου