Προς το περιεχόμενο

επιλογη κιθαρας


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ παίζω μπάσο φίλος οπότε και να μου την χάριζες σκόνη θα έπιανε...2-3 φορές την εβδομάδα ακουμπάω κιθάρα...(και αν)

 

μπασμαν ξανασκεψου το, για ιμπανεζ μιλαμε...

It can only be attributable to human error.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

οι DBZ infinity series ειναι made in japan, οι premier series ειναι κατασκευασμενες στην κινα αλλα με απιστευτες προδιαγραφες κ ποιοτητα.

κ ολα τα υπολοιπα ειναι made in usa κ πανακριβα απο 2000-5000 ευρω. για να αγορασεις usa model πρεπει να το παραγγειλεις απο το site www.dbzguitars.com να τους πεις οτι θελεις usa γιατι τις αμερικανικες δυσκολα τις βρισκεις αλλου στον κοσμο. η εταιρεια ειναι πολυ φρεσκια, προπερσυ ιδρυθηκε. δεν προλαβε να κανει διανομη ολων των προιοντων της. κ φυσικα επειδη ειναι καινουρια εταιρεια σχεδον κανενας εμπορος δεν φερνει στο μαγαζι του αμερικανικες χωρις να ξερει αν ποτε θα πουλησει οργανο 2500 χιλιαρικα. κ οι περισοοτεροι εχουν import μοντελλα ωστε να δουν πως θα κινηθει η αγορα με τις dbz ωστε να αποφασισουν να φερουν ακριβα μοντελλα στα μαγαζια τους. στη θεσσαλονικη θα υπαρχει πιθανον απο απριλη επισημος dealer της dbz. κ μου ειπε ο ιδιος που τον ρωτησα πως θα φερει κ αμερικανικα μοντελλα απο ενα κομματι ομως ολης της γκαμας dbz. αυτον τον απριλη περιμενω με αγωνια!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη απο τοι καταλαβα εδω στην αθηνα δεν υπαρχει καποιος dealer να κανουμε μια δοκιμη σαν ανθερωποι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπασμαν ξανασκεψου το, για ιμπανεζ μιλαμε...

Ναι αυτό είναι ένα δέλεαρ αλλά αν μιλήσουμε για την αγάπη μου σε αυτή τη μάρκα καταστρέφουμε το ποστ που ΞΕΚΑΘΑΡΑ δεν πηγαίνει για Ibanez αφού ο φίλος θέλει χοντρό μπράτσο... Τώρα που το θυμήθηκα πήγαινε τσέκαρε τις Michael Kelly... Πολύ ωραία όργανα...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε αρη για αθηνα δεν ξερω τι παιζει. εγω τυχαια εδω θεσσαλονικη περνουσα απο μαγαζι με κιθαρες(schecter, οι περισσοτεροι ξερουν) κ την ειδα στην βιτρινα κ μαγευτηκα!!! την  επομενη πηγα κ την δοκιμασα. λογικα καποιος θα εχει φερει κ στην αθηνα σιγουρα, δεν μπορει. κανενας αλλος εδω μεσα ξερει ρε παιδια για αθηνα αν εχει φερει κανενας DBZ guitars να δοκιμασει ο φιλος μας???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό είναι ένα δέλεαρ αλλά αν μιλήσουμε για την αγάπη μου σε αυτή τη μάρκα καταστρέφουμε το ποστ που ΞΕΚΑΘΑΡΑ δεν πηγαίνει για Ibanez αφού ο φίλος θέλει χοντρό μπράτσο... Τώρα που το θυμήθηκα πήγαινε τσέκαρε τις Michael Kelly... Πολύ ωραία όργανα...

 

Σωστα, θα του χαλασουμε το θρεντ... ::) ::) ::)

It can only be attributable to human error.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σου προτείνω Schecter έχω μια schecter damien special FR και έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες της Schecter κορυφαία πιστεύω είναι η schecter synyster custom και η Schecter Blackjack ATX

Schecter Damien Special FR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οκ μου κανουν... τωρα τις τσεκαρω και φαινονατι πολυ καλες... το ερωτημα μου ειναι τι προελευσης ειναι αυτη ??

 

http://www.thomann.de/gr/schecter_diamondc1_hellraiser_fr_bch.htm

 

αξιζει η συγκεκριμενη ??

 

και τελος το floyd rose ειναι γνησιο η series ??

 

 

ααα !!! και κατι ακομα... υπαρχει καμια αξιολογη schecter με το κλασσικο σετακι της ντανκαν ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλον είναι made in indonesia όπως και η δίκια μου αλλά τη σημασία έχει ??? η συγκεκριμένη είναι πολύ γκαζατη κιθάρα έμενα μου άρεσε πολύ .  Τι ενοεις  κλασσικο σετακι της ντανκαν ?

Schecter Damien Special FR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου