Προς το περιεχόμενο

Τι κιθαρα με 400 budget??


rhcpgiannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΙΑΝΝΗ σου εστειλα ενα μειλ με μια μικρη ηχογραφηση... ακου και πες μου πως σου φαινονται τα γκαζια... προσπαθησα και εδω αλλα δεν ανεβαινε δεν ξερω  γιατι...

παιζω με την επιφων που σου ποσταρησα παραπανω...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ελαβα το μαιλ σου φιλε μου και το αρχειο που ηχογραφισες πραγματικα πολυ καλο!! τι ενισχυτη χρησιμοποιουσες?

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μια yamaha eg 112 θα σε απογειωσει και επειδη θα σου μεινουν και λεφτα βαζεις και φευγατους μαγνητες emg tc set (active) σε γεφυρα και μανικι και στη μεση ασε τον μανισιο της yamaha και εισαι αρχοντας!

Την ακουσα προχθες και μαγευτηκα για τα χρηματα της ειναι πολυ πολυ καλη!  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη ξαμολήσου στα κιθαρομάγαζα και ΑΚΟΥ και ΠΑΙΞΕ... Δώσε 50-60 ευρώ παραπάνω (γιατί τόσα θα δώσεις) και θα έχεις τουλάχιστον ένα Α feeling από το όργανο.. Επίσης αν ξέρεις 5-6 βασικά πράγματα δεν θα σε πιάσει και κότσο ο κάθε "ξύπνιος" μαγαζάτορας... Τώρα εμένα η γνώμη μου είναι σταθερή... You do it an Ibanez? You do it well... Και συγκεκριμένα θα σου πρότεινα αυτή:

http://www.thomann.de/gr/ibanez_szr520tgb.htm

Mahogany καλό για μέταλ φίλος...

Set in

22 Medium frets

Και ωραίοι μαμίσιοι μαγνήτες...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου