Προς το περιεχόμενο

νεα ibanez joe satriani


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να και κατι που δεν το περιμενα......εβαλε mini humbucker στη neck θεση.... :oκαι 24 ταστα

 

 

 

 

 

http://www.thomann.de/gr/ibanez_js2400_wh.htm

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειδα καλα επαιζε σε Μarshall...πανε τα PEAVEY?Και Pro track neck μαγνητη?Παει ο Paf Joe?Τα αλλαξε σχεδον ολα ο τυπος...Kλάααμα ο κόσμος που αγοραζει τα Satrianika είδη.. :P...ΒΤW ηχαρα ο ραφλα μαν  ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειδα καλα επαιζε σε Μarshall...πανε τα PEAVEY?Και Pro track neck μαγνητη?Παει ο Paf Joe?Τα αλλαξε σχεδον ολα ο τυπος...Kλάααμα ο κόσμος που αγοραζει τα Satrianika είδη.. :P

 

 

ρε ΣΠΥΡΟ αφου δεν εχει hum-bucker πισω πως να βαλει paf......εβαλε τον μινι που ερχεται πιο κοντα σε ηχο και καλα τον pro track......οσο για τον marshall και μενα μου εκανε εντυπωση ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να και κατι που δεν το περιμενα......εβαλε mini humbucker στη neck θεση....

 

Για το ορθόν του πράγματος, αυτός είναι mini-humbucker:

21Zrf0H-qgL._SL500_AA250_.jpg

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ρε ΣΠΥΡΟ αφου δεν εχει hum-bucker πισω πως να βαλει paf......εβαλε τον μινι που ερχεται πιο κοντα σε ηχο και καλα τον pro track......οσο για τον marshall και μενα μου εκανε εντυπωση ::)

Αντωνη bridge φοραγε τον ΜΟ JOE & neck τον PAF JOE....στις προηγουμενες..εγω ειπα για τον Neck(Paf Joe) που εκανε φτερα....

ΒΤW κι αυτος mini Humbucker λεγεταιhttp://www.americanmusical.com/Item--i-DIM-DP189W?SRC=D0401BZ0HAMS0000&utm_source=bizrate&utm_medium=feed&

η τοποθετηση των πηνιων αλλαζει...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο για τον marshall και μενα μου εκανε εντυπωση ::)

 

ναι, έληξε τη συνεργασία του με την peavey και το γύρισε σε marshall. Λογικά και η Peavey θα σταματήσει τυπικά την παραγωγή του jsx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, έληξε τη συνεργασία του με την peavey και το γύρισε σε marshall. Λογικά και η Peavey θα σταματήσει τυπικά την παραγωγή του jsx

 

Μάλλον θα αρκεστεί στο να αλλάξει την ονομασία  ;)

 

Nαι... από JSX θα το κάνoυν TSKAPTVK (Tha Se Karydwsoume Axariste Pou Tha Vreis Kalytera?)  ;D ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου